Microsoft Office 2021 Professional Plus - Windows

  • Microsoft Office 2021 Professional Plus - Windows

,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

DPH : 21 %

Kód : PCB168839-11

Výrobce : Microsoft

Skladem : Ano

Dostupnost : Ano

 

Microsoft Office 2021 Professional Plus - Windows
Microsoft Office 2021 Professional Plus.
Balík obsahuje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access a Publisher. Verze pro PC (Windows). Oficiální elektronická licence pro komerční i domácí použití.

Podrobná specifikace

Typ distribuce: elektronická
Výrobce: Microsoft
Druh: Kancelářské aplikace
Počet zařízení: 1
Platnost: Trvalá
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká + další
Kompatibilita: Windows 10, Windows 11
Architektura: 32bit/64bit
Původ licence: nová

Detailní popis produktu

Microsoft Office 2021 je nejnovější verzí kancelářské sady Microsoft. Přináší nové funkce spoluvytváření, nástroje rukopisu, datové typy, funkce, překladatelské a editační nástroje, pohyblivou grafiku, funkce snadného použití a mnoho dalšího! Microsoft Office 2021 Professional Plus je tak nejen dokonalou optimalizací předchozích verzí, ale přináší také zcela nové inovace. Verze Professional Plus obsahuje nezbytné nástroje pro rozrůstající se malé firmy, které chtějí klasické aplikace Office a navíc Outlook, Publisher a Access.

Trvalá přenosná licence v češtině s on-line aktivací na setup.office.com

Důležitou informací ohledně Office 2021 je možnost pořídit si tuto kancelářskou sadu jednorázově s doživotní licencí. Stejně jako tomu je například u starších verzí Office 2016 a Office 2019.

Popis jednotlivých aplikací v balíku: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Publisher

PowerPoint 2021 

Je možné vytvářet poutavé dokumenty a prezentace s novými moderními vizuály. Vylepšené navigační a vyhledávací funkce urychlují hledání všeho co uživatel potřebuje. PowerPoint 2021 rovněž přináší lepší přehrávání prezentací, snadnější výběr barev a více šablon formátů.

Word 2021 

Přináší zejména snadnou spolupráci uživatelů, kteří mohou sdílet soubory a v případě, že někdo na sdílených souborech provádí úpravy, dostanou upozornění. Vylepšené funkce výkonu pomáhají systému běžet rychleji a nové automatické ukládání zajistí, že už uživatelé nikdy neztratí rozdělanou nebo hotovou práci. Dále Word 2021 nabízí výkonnější vyhledávání, doplňkové grafiky, a podporu ODF 1.3.

Excel 2021 

využívá ještě robustnější vzorce než jeho předchozí verze. Vytváření tabulek je tak rychlejší a tabulky se aktualizují při změnách informací. Vylepšené navigační a vyhledávací funkce zajistí rychlé nalezení dat, která uživatel potřebuje. Excel 2021 přináší také dynamická pole a je o poznání rychlejší.

Outlook 2021 

Umožňuje efektivní správu kontaktů, schůzek a zpráv na jednom místě. V Outlooku 2021 je možné také psát pomocí rukopisu. Uživatelům je k dispozici překladač do více než 70 jazyků.

Access 2021 

Umožňuje vytvářet a sdílet databázi během několika sekund. Nový Access obsahuje všechny funkce z předchozí verze 2019 a dodává pár nových. Například z podokna úloh Přidat tabulky, které zůstává během práce otevřené, lze přidávat tabulky do relací a dotazů. Pomocí dialogového okna Najít a nahradit v zobrazení SQL je možné hledat a nahrazovat text v příkazech SQL, což je užitečné zejména v případě dlouhých příkazů. Dále se mohou noví uživatelé těšit na vylepšení Návrháře dotazů a okna Relace.

Publisher 2021 

Na základě zpětné vazby uživatelů obsahuje nové vstupní pole v dialogovém okně Barvy pro šestnáctkové hodnoty barev. Uživatelům tak odpadne práce s převodem šestnáctkových hodnot barev na hodnoty RGB. Tento nástroj je nově k dispozici také u ostatních aplikací Office 2021. 


Způsob instalace:

Ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows 10 a Windows 11.

 

Doplňující informace: Sady Microsoft Office 2019 a 2021 jsou kompatibilní pouze s Windows 10 a Windows 11.

 

Součástí dodávky licence Microsoft Office 2021 Pro Plus je:

  • Originální licenční klíč
  • Návod k aktivaci produktu
  • Faktura

 

Systémové požadavky:

  • CPU: 1GHz dual-core
  • GPYU: DirectX 9 nebo vyšší s WDDM 2.0 nebo vyšší
  • Paměť: 4GB RAM
  • Místo na HDD: 4GB
  • Rozlišení: minimálně 1280×768
  • Internetový prohlížeč: Aktuální verze Internet Explorer, Microsoft Edge, Safari, Chrome, nebo Firefox
Prodávající: Ondřej Mikšovský, Hutník 1479, 69801 Veselí nad Moravou, IČ: 71717978 DIČ: CZ7701260336
Podnikatel je zapsán do živnostenského rejstříku. Živnostenský list c.j.: O/03/003285 vydal Městský úrad Praha 14

Nejprodávanější microsoft office