HP Spectre X360 13 - B kategorie


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB128291-29

Výrobce : HP

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

HP Spectre X360 13 - B kategorie
Intel Core i7-8550U 1.80 GHz, 120 GB SSD, 8 GB, 13,3 palců, 1920 x 1080 px, Intel UHD Graphics 620, WIFI, Windows 10 Professional, Vady: mírné nedostatky zvuku u vyšších frekvencí

Úhlopříčka displeje: 13,3 palců
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
Grafika model: Intel UHD Graphics
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth: ano
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ne
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: ne
USB 3.0: 1x
LAN: ne
WIFI: ano
SD čtečka: ano
Numerická klávesnice: Možnost dokoupit externí do USB
Možnost dockování: ano
Osvětlení klávesnice: Podsvícení zespodu
Typ zboží: Repasované zboží - B kategorie
Typ procesoru: Intel Core i7
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 120 GB
Operační paměť: 8 GB
Dotykové LCD: ano

Záruka: 12 měsíců

HP Spectre Pro x360

Toužíte po štíhlém, ale přesto výkonném notebooku, který má navíc punc elegance a kvality? Jednou z možností je právě tento produkt od společnosti HP. Ultrabooku nechybí kombinace moderních výkonných procesorů   Intel Core   a prémiových materiálů v podobě hliníkového těla a díky jeho všestrannosti si jej oblíbí nejeden uživatel. K tomu všemu lze navíc připočíst displej s vysokým rozlišením a schopnosti precizního   dotykového ovládání   jako třešničku na dortu. Otočný kloub a   čtyři režimy použití   se postarají o vaše pohodlí doma, v práci i na cestách.

Špičkový displej a více režimů použití

Za zmínku stojí především displej, který potěší rozlišení s  QHD(2560 x 1440 px)   a možnost displej plně vyklopit, čímž se z Ultrabooku rázem stane   tablet . Samozřejmostí je též možnost vyklopit displej pouze částečně a Ultrabook používat v režimu   stojánku, nebo stanu .

Moderní designové pojetí, které něco vydrží

Využití   hliníkového   šasi dodává notebooku nejen styl, ale zároveň slouží i jako odolná schránka pro křehké hardwarové komponenty uvnitř. Notebook si tak bez starostí můžete vzít kamkoliv s sebou a ten vás zaručeně nezklame. Spectre Pro x360 tak nabízí nejen stylové provedení, ale i   vysokou odolnost   v kombinaci s praktičností díky velkému touchpadu pro   precizní ovládání .

Nízká hmotnost a extrémně štíhlé provedení

Dle údajů výrobce je tloušťka Ultrabooku necelých   16mm   při hmotnosti začínající na   1.48 kg . I přes tyto skromné hodnoty je "unibody" šasi Ultrabooku neuvěřitelně odolné díky použití CNC obráběcích strojů při opracování hliníku při výrobě.

Moderní možnosti připojení

K bezdrátové síti se připojíte přes   WiFi ac   rozhraní a nechybí ani bezdrátové připojení   Bluetooth . Pro periferie a další zařízení jsou připraveny tři   USB 3.0   konektory. Externí zobrazovací zařízení pak můžete připojit pomocí výstupů   mini DisplayPort a HDMI .

 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované notebooky