| Procesor | 2x Intel Xeon E5-2690 v4 2.6 GHz Broadwell |
| Operační systém | Windows 10 Pro |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Pevný disk | 960 GB SSD |
| Operační paměť | 64 GB DDR4 |
| Rozhraní | 6xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 4xDisplayPort, COM, LAN |
| Grafická karta | nVidia Quadro M2000 4 GB |
| Výbava | bez výbavy |
| Velikost | Midi Tower |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro