Xeon W-2225 (4×3.00 GHz/4.80 GHz) • 32GB • 512GB SSD • Radeon Pro W5700 • Win 11 Pro
| Síťové prvky: | Gigabit Ethernet |
| Balení: | Bezpečně zabaleno v bublince a kartonu |
| GPSR: | Dell GmbH Unterschweinstiege 10 60549 Frankfurt am Main Deutschland de.customersupport@dell.com |
| NTB / PC – Stav: | Repasovaný, A |
| NTB / PC - Firemní řada: | Precision |
| NTB / PC – Model: | Dell Precision 5820 |
| NTB / PC - Procesor – Značka: | Intel |
| NTB / PC - Procesor – Model: | Intel Xeon W-2225 |
| NTB / PC - Procesor – Řada: | Xeon W |
| NTB / PC - Procesor – Třída: | 10. generace (Cascade Lake-W) |
| NTB / PC - Procesor – Jádra: | 4 jádra → Quad-Core |
| NTB / PC - Procesor – TDP: | 105 W |
| NTB / PC - Procesor – Výkon: | 10457 |
| NTB / PC - Paměť – Kapacita: | 32 GB |
| NTB / PC - Paměť – Typ: | DDR4 ECC |
| NTB / PC - Paměť – Sloty: | 8 slotů |
| NTB / PC - Paměť – Maximum: | 512 GB |
| NTB / PC - Disk – Kapacita: | 480–512 GB |
| NTB / PC - Disk – Typ: | SSD (M.2 NVMe) |
| NTB / PC - Grafika – Využití: | Profese - Mid-end |
| NTB / PC - Grafika – Řada: | Radeon Pro (Navi 10) |
| NTB / PC - Grafika – Paměť: | 8 GB GDDR6 |
| NTB / PC - Grafika – Model: | AMD Radeon Pro W5700 |
| NTB / PC - Grafika – Výkon: | 14520 |
| NTB / PC - Mechanika: | Ne |
| NTB / PC - Síťové prvky: | 1Gb LAN |
| NTB / PC - Grafické výstupy: | 3× miniDP • 1× USB-C/DP |
| PC - Čtečka karet: | Ano |
| PC - Typ skříně: | Tower |
| PC - Skříň: | Dell |
| PC - Zdroj: | 950 W |
| NTB / PC - Hmotnost: | 15,7 kg |
| NTB / PC - RS232 (COM1): | Ano |
| NTB / PC - Operační systém: | Windows 11 Pro |
| NTB / PC - Podpora systému: | W7 • W10 • W11 |
| NTB / PC - Podpora Windows 11: | Ano |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com