| Síťové prvky: | Gigabit Ethernet |
| Rozměry: | 181 × 451 × 376 mm |
| Rozhraní: | 2×DisplayPort, 2×PS/2, 2×USB 3.0, 6×USB 2.0, Audio In/Out, COM1 (RS232), DVI-D, VGA |
| NTB / PC – Stav: | Repasovaný, A |
| NTB / PC - Firemní řada: | Veriton |
| NTB / PC – Model: | Acer Veriton M4630G |
| NTB / PC - Procesor – Značka: | Intel |
| NTB / PC - Procesor – Model: | Intel Core i7-4790 |
| NTB / PC - Procesor – Řada: | Core i7 |
| NTB / PC - Procesor – Třída: | 4. generace (Haswell) |
| NTB / PC - Procesor – Jádra: | 4 jádra → Quad-Core |
| NTB / PC - Procesor – TDP: | 84 W |
| NTB / PC - Procesor – Výkon: | 7264 |
| NTB / PC - Paměť – Kapacita: | 8 GB |
| NTB / PC - Paměť – Typ: | DDR3 |
| NTB / PC - Paměť – Sloty: | 4 sloty |
| NTB / PC - Paměť – Maximum: | 32 GB |
| NTB / PC - Disk – Kapacita: | 240–256 GB |
| NTB / PC - Disk – Typ: | SSD |
| NTB / PC - Grafika – Využití: | Herní - Low-end |
| NTB / PC - Grafika – Řada: | Radeon RX (Polaris) |
| NTB / PC - Grafika – Paměť: | 4 GB GDDR5 |
| NTB / PC - Grafika – Model: | AMD Radeon RX 560 4G |
| NTB / PC - Grafika – Výkon: | 3672 |
| NTB / PC - Mechanika: | Ne |
| NTB / PC - Síťové prvky: | 1Gb LAN |
| NTB / PC - Grafické výstupy: | 1× DVI-D • 1× HDMI • 1× DP |
| PC - Čtečka karet: | Ne |
| PC - Typ skříně: | Tower |
| PC - Skříň: | Originál |
| PC - Zdroj: | 300 W |
| NTB / PC - Hmotnost: | ~10 kg |
| NTB / PC - Operační systém: | Windows 11 Pro |
Repasovaný stolní počítač s procesorem Intel Core i7-4790 a grafickou kartou AMD Radeon RX 560 4G. Určený pro hraní her a náročnější pracovní úlohy.
K čemu se hodíPočítač může mít drobné kosmetické stopy používání.
Výrobce: Acer
GPSR informace o výrobci: Acer Europe SA, Via della Posta 28, 6934 Bioggio, Švýcarsko
acer.com