| Procesor | Intel Core i5-10310U @ 4.40 GHz |
| Pevný disk | 256 GB SSD NVMe |
| Paměť | 16 GB DDR4 |
| Displej | 13,3 palců FHD (1920 x 1080) |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Záruka | 12 měsíců |
| Stav | A |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11