| Procesor (CPU) | IIntel Core i5 1135G7 2.4 GHz Tiger Lake (Passmark 9 417 bodů) |
| Kapacita operační paměti | 16 GB DDR4 |
| Kapacita pevného disku | 256 GB SSD NVMe |
| Úhlopříčka displeje | 15,6" matný |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 px |
| Typ grafické karty | Intel UHD Graphics |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| 3G modem | Ne |
| čtečka karet | Ano |
| Wi-fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Porty | 3xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN |
| Šířka | 359,1mm |
| Výška | 15 mm |
| Hloubka | 236,3 mm |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost | 1,82 kg |
| Záruka | 1 rok |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11