| Stav zboží: | Rozbalené |
| Displej úhlopříčka: | 6,79" |
| Displej rozlišení: | 2340 x 1080 |
| RAM kapacita: | 8GB |
| Kapacita úložiště dat: | 256GB |
| Barva: | modrá |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Dotykový displej: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Instalovaný operační systém: | Android |
| Kapacita baterie: | 5030 |
| Konektor: | USB-C |
| Mobilní sítě: | GSM |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Pozice ve skladu: | Tel. |
Xiaomi Redmi 13 8GB/256GB Ocean Blue
Stav: rozbalené, po nárazu
Telefon nebyl používán, je rozbalený a dodáván v originálním balení. Na displeji je nalepená ochranná fólie.
Zařízení utrpělo náraz, jehož následkem je viditelné prohnutí konstrukce. Telefon není prasklý ani jinak mechanicky poškozený, displej není odchlíplý od těla a zařízení zůstává celistvé. Prohnutí je nejvíce patrné při položení telefonu na rovnou plochu. Součástí balení je také průhledný ochranný obal.
Záruka: 12 měsíců.
Stylový telefon s 108Mpx fotoaparátem a velkým 90Hz displejem
Xiaomi Redmi 13 je chytrý telefon, který zaujme elegantním designem se skleněnou zadní stranou, velkým 6,79" Full HD+ displejem a vysokým 108Mpx hlavním fotoaparátem.
Telefon je vybaven 90Hz displejem AdaptiveSync, který přispívá k plynulejšímu pohybu při procházení obsahu i běžném používání. O výkon se stará procesor MediaTek Helio G91-Ultra, nechybí ani rychlé 33W nabíjení, boční snímač otisků prstů, 3,5mm konektor pro sluchátka nebo možnost rozšíření úložiště až o 1 TB pomocí microSD karty.
Parametry a specifikace
Výrobce: Xiaomi
GPSR informace o výrobci: Xiaomi Technology Netherlands B.V.,Prinses Beatrixlaan 582, Hague 2595 BM, Netherlands
https://www.mi.com/cz/support/