VYPRODÁNO

Wortmann AG Terra Workstation 2


Kód : PCB129105-29

Výrobce : Terra

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

Repasované počítače

Jiné produkty z kategorie

Repasované počítače


Wortmann AG Terra Workstation 2
Intel Core i7-5820K 3.30 GHz, 480 GB SSD, 32 GB, nVIDIA Quadro M4000 8GB, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Core i7
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 480 GB
Operační paměť: 32 GB
Grafika model: nVIDIA Quadro
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
WIFI: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: 6x
USB 3.0: 8x
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

 

Wortmann AG Terra Workstation 2
Počítače výrobce Terra vynikají flexibilitou a cenově dostupným výkonem v kvalitním provedení. Tyto pracovní stanice umožňují vytvořit zcela pohlcující pracovní prostředí s vysokou spolehlivostí a ohledem na rozpočet. Tato řada, poskytuje velmi pokročilou generaci procesorů a grafických technologií v kombinaci se snadnou rozšiřitelností. Pracovní stanice Wortmann AG poskytují spolehlivost a dostupnost. Byly navrženy pro každodenní práci a disponují vysokým výkonem, aby byly perfektní a zvládali vše. Díky vysoké rychlosti a kapacitě disků strávíte mnohem méně času při čekání. Díky počítačům Wortmann AG bude Váš byznys jen vzkvétat. Součástí této pracovní stanice je také velmi výkonná grafická karta, která si umí poradit s jakoukoliv prací s grafikou, náročnými výpočty, ale i občasným hraním.

  

 

 

Pracovní stanice, za níž se nemusíte stydět
Tato počítačová pracovní stanice je nástrojem s vyšším, než standardním výpočetním výkonem. Hledáte-li v této oblasti dostatečné zázemí s možností rozšíření některých komponent, je tento model   ideální volbou.   Tato stanice má potenciálním zákazníkům s žádostí o kvalitní stolní počítač stále co nabídnout.

 

Rychlost, kam se podíváš
Pracovní stanice působí na první pohled elegantně a moderně. Tento design je zcela nadčasový a bez sebemenšího problému zapadne pod váš pracovní stůl. Základ stolního počítače tvoří černé boční stěny vyrobené z plechu, takže šasi působí velice bytelným a odolným dojmem. Výrobním materiálem je bezpochyby i černá mřížka, který má své pevné místo v přední části pracovní stanice. Stanice je po stranách lemována plastem s lesklou stříbrnou fólií.

 

 

 

Terra
S více než 700 miliony EUR v prodeji v roce 2017 je WORTMANN AG jednou z nejúspěšnějších nezávislých německých IT společností. Jako výrobce, distributor a poskytovatel cloudových služeb obsluhuje více než 15 000 maloobchodníků a obchodních domů v celé Evropě s více než 600 zaměstnanci. Kromě sídla společnosti WORTMANN AG v Německu, jejímž prostřednictvím poskytuje služby partnerům v celé Evropě, má společnost WORTMANN AG pobočky a obchodní zastoupení ve Švýcarsku, Rakousku, Španělsku, Francii, Holandsku, Anglii a Polsku.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované počítače