Toshiba Tecra A50-C-257130


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB126374-28

Výrobce : Toshiba

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

Toshiba Tecra A50-C-257130
15,6" LCD 1366 x 768, Intel Core i3 6100U Skylake 2.30 GHz, 128 GB SSD, 4 GB DDR4, Intel HD Graphics 520, Windows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
Typ produktu: Repasované

Notebooky Toshiba Tecra A50-představují dokonale vyvážené přenosné počítače pro podnikovou sféru aprofesionály, kteří potřebují mobilní náhradu vysoce výkonného stolníhopočítače. Společným prvkem profesionálních přístrojů Toshiba je zaměření navysokou produktivitu s maximální možnou konektivitou a splnění náročnýchpožadavků společností v oblasti zabezpečení a mobility. Inovované modely Tecranavazují na kvalitu a spolehlivost předešlých generací a navyšují výkonvyužitím nové platformy Intel 6. generace.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i3 6100U Skylake 2.30 GHz
Operační paměť4 GB DDR4
Vnitřní úložiště128 GB SSD
Grafická kartaIntel HD Graphics 520
Displej15,6" LCD 1366 x 768
Optická mechanikabez optické mechaniky
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní4x USB 2.0, 1x HDMI, 1x VGA
Výbavačtečka paměťových karet, numerická klávesnice, webkamera, bluetooth, dokovací konektor
Operační systémWindows 10 Pro

Dostatek výkonu i praktických vlastností

Díky procesorůmIntel 6.generacea rychlé operační paměti DDR4 máte vždy dostatek výkonu prokaždodenní nasazení. A v případě konfigurace s vysokorychlostním SSD získátevyšší rychlost startu systému a aplikací a jejich rychlejší odezvu. Ocenítetaké kvalitní displej a pohodlnou klávesnici v kombinaci s velkým touchpadem,který podporuje ovládání za pomocí gest.

Myslí na vaše bezpečí

A to nejen za pomociTPM(Trusted Platform Module) pro zabezpečení citlivých dat, ale i dalšímikomponentami a integrací moderních technologií s celou řadou osvědčených funkcípro zabezpečení a správu. Mezi bezpečnostní prvky patří možnost konfigurace sčtečkou otisků prstů, nebo čtečkou čipových karet, které umožňují snadné abezpečné přihlášení k notebooku. Možnosti zabezpečení se mohou lišit vzávislosti na konfiguraci. Notebook Tecra A50- byl také testován systémem H.A.L.T.(Highly Accelerated Life Test)a uvnitř ukrytý 3D HDD snímač nárazů chránípevný disk proti jeho fyzickému poškození, takže si můžete být jisti, že něcovydrží. Možnost zamknutí počítače pomocí bezpečnostního zámku zajistí fyzickouochranu zařízení.

Solidní možnosti konektivity

Na notebooku najdete veškerápotřebná rozhraní a technologie pro připojení celé řady zařízení. Samozřejmostíje rozhraníUSB 3.0/3.1 Gen 1,včetně jednoho Type-C, a síťovoukonektivitu zajistí kabelové připojení Gigabit Ethernet a bezdrátová WiFi ac aBluetooth. Vše je doplněno grafickými výstupy HDMI a VGA pro připojeníexterního monitoru a za zmínku stojí iWiDi technologie(Intel WirelessDisplay) u vybraných modelů umožňující bezdrátově přenášet HD obraz dokompatibilních zařízení. U správného firemního notebooku samozřejmě nesmíchybět ani dokovací konektor.


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


Záruka: 12 měsíců
Typ produktu: Repasované
Prodávající: Lidická tř. 1004/139, Tera Systems s.r.o, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější repasované notebooky