Intel® Core™ i5-8400 Processor (9M Cache, up to 4.00 GHz), 16 GB DDR4, 256 GB SSD M.2 NVMe + 2x 1000 GB SATA 3,5´ (externí rámečky), Intel® UHD Graphics 630, bez mechaniky, Windows 11 Pro
Na skříni počítače se mohou vyskytovat drobné estetické nedostatky, externí rámečky jsou bez klíčků
| Typ skříně: | MidiTower |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Model CPU: | i5-8400 Processor (9M Cache, up to 4.00 GHz) |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | i5 8. generace |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 6 |
| Velikost operační paměti RAM: | 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 2256 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe + rotační HDD |
| Mechanika: | bez mechaniky |
| Grafická karta: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| Počet USB celkem: | 6 |
| USB-3.1: | 6 |
| LAN: | 2x 1 GB Ethernet |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| VGA: | 1 |
| DVI: | 1 |
| PS2: | 1 |
| RS-232 (COM): | 1 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Čtečka karet: | NE |
| USB Type C™: | 0 |
| Zdroj: | do 500 W |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Stav: | Repasovaný B - drobné kosmetické vady na skříni |
| Výkon zdroje (W): | 400 W |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Rozměry: | 362 x 184 x 425 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
Supermicro PC s procesorem Intel Core i5-8400 je spolehlivý počítač vhodný pro kancelářské využití, firemní provoz, správu dat i další běžné pracovní úkoly. Nabízí 16 GB operační paměti a celkovou kapacitu úložiště 2256 GB, takže poskytuje dostatek prostoru pro systém, programy i data.
Součástí konfigurace jsou také 2 pevné disky 1 TB osazené v externích rámečkách, které usnadňují přístup, výměnu disků i pohodlnější správu úložiště. Díky robustnímu provedení značky Supermicro je tento počítač praktickou volbou pro uživatele, kteří hledají stabilní a funkční řešení pro každodenní nasazení.
Výrobce: Supermicro
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro