Spolehlivá grafická karta s 4 GB GDDR5 pamětí a efektivním chlazením NITRO+ pro pohodlné Full HD hraní.
| GPU - Stav: | Repasováno |
| GPU - Výrobce: | Sapphire |
| GPU - Výrobce čipu: | AMD |
| GPU - Modelová řada: | RX 500 |
| GPU - Model: | RX 580 |
| GPU - Edice: | NITRO+ |
| GPU - Velikost paměti: | 4GB |
| GPU - Typ paměti: | GDDR5 |
| GPU - Sběrnice: | 256-bit |
| GPU - Architektura: | Polaris |
| GPU - Výrobní proces: | 14 nm |
| GPU - Napájení: | 1× 8pin |
| GPU - Počet ventilátorů: | 2 |
| GPU - Rozhraní: | PCI Express® 3.0 |
| GPU - Výstupy: | 1× DVI, 1× HDMI, 3× DP |
| GPU - RGB: | Ne |
| GPU - Typ chlazení: | Aktivní |
| GPU - Délka karty: | 260 mm |
| GPU - Šířka karty: | 43 mm |
| GPU - Výška karty: | 135 mm |
| GPU - Doporučený zdroj: | 500 W |
Sapphire Radeon™ RX 580 NITRO+ 4G (11265-36-20G) je osvědčená grafická karta s architekturou Polaris, ideální pro náročnější hráče zaměřené na Full HD rozlišení. Díky kvalitnímu chlazení NITRO+ s duálními ventilátory poskytuje stabilní výkon a nízkou hlučnost.
Model RX 580 je stále vyhledáván pro svou spolehlivost a výkon v e-sport hrách i AAA titulech při středních až vysokých detailech. 4 GB GDDR5 paměti poskytuje dostatek prostoru pro hraní většiny populárních her.
Karta je vhodná i pro hráče, kteří chtějí rozšířit svou starší sestavu bez nutnosti upgradu celé platformy.
Kontakt na výrobceALSO Czech Republic s.r.o.
Adresa: Anny Letenské 34/7, 120 00 Vinohrady
Tel: +420601275120
Email: sales.cz@also.com
Výrobce: Sapphire
GPSR informace o výrobci: ALSO Czech Republic s.r.o., Anny Letenské 34/7, 120 00 Vinohrady, sales.cz@also.com , +420601275120
ASUS Radeon™ RX 560 ROG Strix EVO Gaming 4GB OC (90YV0AH6-M0NA00 | 4712900874594)