VYPRODÁNO

Samsung Galaxy Note 10.1 16GB Black


Kód : PCB116022-29

Výrobce : Samsung

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

Repasované tablety

Jiné produkty z kategorie

Repasované tablety


Samsung Galaxy Note 10.1 16GB Black
Tablet Exynos 5420 Octa-Core 1.9 GHz, 16 GB, 3 GB, 10,1 palců, 2560 x 1600 px, Adreno 330, Android Součastí je dotykové pero.

Typ procesoru: Exynos
Kapacita disku: 16 GB
Typ disku: Flash
Operační paměť: 3 GB
Dotykové LCD: ano
Úhlopříčka displeje: 10,1 palců
Rozlišení displeje: 2560 x 1600 px
Grafika model: Adreno
WIFI: ano
Bluetooth: ano
Webkamera: ano
Operační systém: Android
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

Nejlepší zážitek ze zobrazení
Tablet patřící mezi high-end firmy Samsung je ideální profesionální nástroj i multimediální společník. Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition vylepšuje to, co předchozí verzi chybělo k dokonalosti. V nadstandardní výbavě tak nechybí velká obrazovka s velmi jemným rozlišením, výkonný osmijádrový procesor, operační systém Google Android 4.3 i unikátní pero S Pen. Přes neuvěřitelné množství funkcí a výkonný hardware si zařízení zachovává elegantní design, pouhých 535 gramů hmotnosti a tloušťku necelých 8 milimetrů. Unikátní tablet GALAXY Note 10.1 se může pochlubit mimořádně vysokým rozlišením WQXGA s křišťálově čistou kvalitou zobrazení a velkým displejem. Toto vynikající rozlišení vám nabízí vrcholný zážitek ze zobrazení. Je plně podporován obsah v rozlišení Full HD bez jakéhokoli snížení kvality. Všechny obrázky a videa jsou zobrazeny živěji a ostřeji.

Elegantní a přenosný design
Díky neustálým inovacím společnosti Samsung získal tablet GALAXY Note 10.1 mimořádně optimalizovaný vnější design. Bylo odstraněno nadbytečné místo kolem rámečku. Tablet tak má menší velikost i hmotnost, aniž by se zmenšil displej. Rozšiřte své schopnosti práce na cestách s maximální mobilitou. Tablet GALAXY Note 10.1 vám nabízí dostatek místa na obrazovce k tomu, abyste mohli provádět více úloh současně. Můžete aktivovat dvě aplikace současně, jako například přehrávač filmů a aplikaci Poznámky. A můžete si kreslit nebo psát poznámky, zatímco děláte něco jiného, například se díváte na film. Tablet Galaxy Note 10.1 umožňuje zobrazení obsahu na velkém 10,1palcovém displeji v podobě časopisu. Můžete si vytvořit svou vlastní obrazovku s nabídkou, na kterou si připnete nejpoužívanější a nejoblíbenější aplikace, webové stránky, videa, soubory a složky.

Analogová nostalgie prostřednictvím klasického stylu
Prémiový zadní kryt
s povrchem podobným kůži dodává novému tabletu GALAXY Note 10.1 klasičtější a krásnější vzhled. Detailní šev, který vypadá jako ručně šitý, prohlubuje úžasný pocit jako při držení poznámkového bloku. Zadní kryt také zlepšuje užitné vlastnosti – poskytuje například další ochranu před škrábanci a prasklinami. S funkcí Akční poznámka zažijete mimořádné pohodlí. Klepnutím proměníte svůj rukopis na odkaz na některou z užitečných funkcí, umožňující provedení další akce. Tato poznámka vás pomocí funkce Odkaz na akci spojí se sedmi činnostmi, které pravděpodobně budete chtít udělat (hovor, uložení informací o kontaktu, odeslání SMS nebo e-mailu, hledání na webu nebo vyhledání místa a přidání úkolu).

 

Značka Samsung je nejznámější jihokorejskou značkou ve světě a v roce 2005 předstihl Samsung japonského rivala Sony, který byl do té doby největší celosvětovou značkou spotřební elektroniky a tím se Samsung stal součástí dvaceti největších celosvětových značek. Je také lídrem v mnoha domácích odvětvích, jako je finance, chemický, maloobchodní a zábavní průmysl.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější produkty