| Grafika | Intel HD Graphics 630 |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 3.40 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-7500 3.40 GHz |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core I5 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | ne |
| Rozlišení displeje | ne |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | DVD-RW |
| Bluetooth | ne |
| Webkamera | ne |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| DisplayPort | ano |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ano |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | 4x |
| USB 3.0 | 4x |
| LAN | ano |
| WIFI | ne |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 3 001 - 4 000 Kč |
| Značka | HP |
HP ProDesk 400 G4 MT je stolní počítač navržený pro uživatele, kteří hledají spolehlivé pracovní řešení pro každodenní kancelářské i domácí využití. Díky provedení Mini Tower nabízí stabilní provoz, praktické možnosti využití a dostatek prostoru pro pohodlnou práci během celého dne. Skvěle se hodí do kanceláří, firem, škol i domácích pracoven.
Skříň typu MT (Mini Tower) poskytuje více prostoru pro efektivní chlazení a stabilní provoz při každodenním zatížení. Počítač lze pohodlně umístit pod pracovní stůl nebo do kancelářského prostoru a díky klasickému provedení představuje praktické řešení pro dlouhodobé pracovní nasazení.
Řada ProDesk je navržena s důrazem na stabilitu, jednoduchou správu a dlouhodobou spolehlivost. Počítač bez problémů zvládá práci s dokumenty, internetem, e-maily, firemními aplikacemi i běžný multitasking. Poskytuje plynulé prostředí pro každodenní pracovní úkoly bez zbytečných komplikací.
HP ProDesk 400 G4 MT je vhodný pro kanceláře, školy, provozy i domácí pracovní stanice. Kombinuje spolehlivý provoz, klasické stolní provedení a univerzální využití, díky čemuž představuje efektivní řešení pro každodenní práci.
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128