| Top vlastnosti | Repasované;Stav A;256 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
| Grafika | Intel HD Graphics 530 |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 2.20 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-6400T 2.20 GHz |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core I5 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | ne |
| Rozlišení displeje | ne |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | DVD-RW |
| Bluetooth | ne |
| Webkamera | ne |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ano |
| HDMI | ne |
| DVI | ano |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | 2x |
| USB 3.0 | 4x |
| LAN | ano |
| WIFI | ne |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | Do 3 000 Kč |
| Značka | Fujitsu |
Výrobce: Fujitsu-Siemens
GPSR informace o výrobci: Fujitsu Technology Solutions GmbH, Mies-van-der-Rohe-Strasse 8, 80807 München, Německo
https://www.fujitsu.com/cz/about/contact/, +49 89 62060
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase