| Grafika | Intel HD Graphics 630 |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 3.50 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-7600 3.50 GHz |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core I5 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | ne |
| Rozlišení displeje | ne |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | DVD-ROM |
| Bluetooth | ne |
| Webkamera | ne |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ano |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | 4x |
| USB 3.0 | 6x |
| LAN | ano |
| WIFI | ne |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 3 001 - 4 000 Kč |
| Značka | Dell |
Osobní počítač DELL Optiplex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení a pečlivě vybrané komponenty, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Stolní počítač Optiplex 7050 SFF vám poskytuje výkon, široké možnosti správy a zabezpečení v kompaktní konstrukci Small Form Factor. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL Optiplex.
Počítač DELL Optiplex 7050 je založen na osvědčené platformě Intel s procesory Intel, které jsou doplněny solidní kapacitou operační paměti DDR4 a pevnými disky HDD nebo SSD. Zajištěn je tak dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci a díky grafické kartě s podporou připojení více monitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.
Počítač Optiplex 7050 vám nabízí široké možnosti správy, díky které mohou pracovníci IT oddělení upravovat nastavení v systému BIOS a konfigurovat systémy flexibilně dle požadavků infrastruktury informačních technologií organizací. Nástroje Dell Client Command Suite umožňují centralizovanou a automatickou správu pro veškeré vaše stolní počítače Optiplex 7050. Ve vybraných konfiguracích můžete také využívat technologii Intel vPro.
Nejlepší řešení zabezpečení a šifrování ve své třídě udrží vaše data zabezpečená ve stolním počítači, na externím médiu i v cloudu. Spravujte zásady šifrování dat centrálně na různých zařízeních bez nutnosti vyrušovat koncové uživatele nebo přerušovat stávající procesy IT díky řešení Dell Data Protection.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128