| Výrobce | Dell |
| Procesor | Intel Core i5-6500 (6M Cache, up to 3.20 GHz) |
| Operační paměť RAM | 8 GB DDR3L |
| Pevný disk HDD | SSD 256 GB |
| Optická mechanika | DVDRW |
| Vstupy a výstupy | USB 2.0, USB 3.0, DisplayPort, HDMI, Audio kombo konektor |
| Operační systém | el. licence Windows 11 Professional CZ 64bit, předinstalováno |
| Provedení | SFF |
| Síťové rozhraní | Gigabit Ethernet |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics 530 |
| Záruka | 12 měsíců |
| stav | kvalita A |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro