| Grafika | Intel HD Graphics 520 |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 2.40 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-6300U 2.40 GHz |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Operační paměť | 16 GB |
| Úhlopříčka displeje | 14 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | DVD-RW |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ne |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ano |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Šedá |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 10 001 - 15 000 Kč |
| Značka | Panasonic |
Výrobce: Panasonic
GPSR informace o výrobci: Panasonic Marketing Europe GmbH, Hagenauer Strasse 43, 65203 Wiesbaden, Německo
https://support-cz.panasonic.eu/app/ask
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase