| Top vlastnosti | Repasované;Stav B;13,3 palců úhlopříčka;32 GB eMMC;Chrome OS;kancelářský;Stříbrná; |
| Grafika | Intel HD Graphics 500 |
| Pevný disk | 32 GB eMMC |
| Rychlost procesoru | 1.10 GHz |
| Procesor | Intel Celeron N3350 1.10 GHz |
| Kapacita disku | 32 GB |
| Typ disku | Flash |
| Typ procesoru | Intel Celeron |
| Operační paměť | 2 GB |
| Úhlopříčka displeje | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Chrome OS |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | Do 3 000 Kč |
Thomson NEO13 je kompaktní notebook navržený pro uživatele, kteří hledají lehké a snadno přenosné zařízení pro každodenní použití. Díky praktickému provedení a jednoduchému ovládání se skvěle hodí pro studium, internet, práci na cestách i běžné domácí využití. Představuje ideální řešení pro uživatele, kteří chtějí pohodlný notebook pro základní každodenní úkoly.
Notebook disponuje 13,3" displejem, který nabízí ideální poměr mezi kompaktními rozměry a dostatečnou pracovní plochou. Díky lehkému provedení se notebook snadno přenáší a pohodlně se používá doma, ve škole i na cestách.
Řada NEO je zaměřena na jednoduchost, pohodlné ovládání a praktické využití. Notebook se dobře hodí pro uživatele, kteří potřebují zařízení pro běžné každodenní činnosti bez složitých funkcí. Díky univerzálnímu zaměření je vhodný pro domácnost i studium.
Thomson NEO13 je optimalizovaný pro internet, práci s dokumenty, e-maily a online komunikaci. Nabízí stabilní prostředí pro základní každodenní činnosti a představuje vhodné řešení pro uživatele, kteří hledají jednoduchý notebook pro běžné použití.
Notebook je ideální volbou pro studenty, domácí kancelář i běžné domácí využití. Kombinuje kompaktní rozměry, snadné používání a univerzální zaměření, díky čemuž se snadno přizpůsobí každodenním potřebám uživatelů.
Výrobce:
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows