| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Pevný disk | 256 GB NVMe SSD |
| Rychlost procesoru | 2.40 GHz |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Operační paměť | 16 GB |
| Úhlopříčka displeje | 12,3 palců |
| Rozlišení displeje | 2736 x 1824 px |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | Intel Iris Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Stříbrná |
| Procesor | Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 10 001 - 15 000 Kč |
| Značka | Microsoft |
Výrobce: MICROSOFT
GPSR informace o výrobci: One Microsoft Place, South County Business Park, Leopardstown, Dublin 18, D18 P521, Irsko
https://www.microsoft.com, +353 1 706 4110
Notebook Dell Latitude 5490 i5-7300U/8/256 SSD/14"FullHD Touch/Win 11 Pro-NB670-8-256-T
Notebook HP Elitebook 850 G8 i5-1145G7/16/512 SSD/15,6"Full HD Touch/Win 11 Pro-NB666-16-512-T