| Top vlastnosti | Repasované;Stav A;13,5 palců úhlopříčka;Dotykové LCD;256 GB NVMe SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Stříbrná; |
| Grafika | AMD Radeon Graphics |
| Pevný disk | 256 GB NVMe SSD |
| Rychlost procesoru | 2.00 GHz |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 13,5 palců |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | AMD Radeon |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | ano |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 5 001 - 10 000 Kč |
| Značka | Microsoft |
| Rozlišení displeje | 2496 x 1664 px |
| Procesor | AMD Ryzen 7 Microsoft Surface Edition 2.00 GHz |
Skloubení až o 70 % vylepšeného a celkově zrychleného výkonu v kombinaci se svižnějším multitaskingem mu zaručuje výkonnost, která vás ohromí. Podmanivé hliníkové tělo je nejen mimořádně elegantní, ale taktéž propůjčuje notebooku Microsoft Surface Laptop 4 jeho výjimečnou tenkost a lehkost, která se projevuje v jeho komfortní ultra-přenositelnosti. Pomocí 10bodového vícedotykového displeje PixelSense bylo docíleno, že práce s ním je intuitivnější a vy se tak stáváte ve svých úkolech absolutně flexibilní.
Za svou jedinečnou rychlost vděčí Microsoft Surface Laptop 4 především procesorům, výkonné operační paměti a obrovskému SSD disku. Svižnost multitaskingu a celková plynulost je zaručena výkonnými procesory Intel, anebo nasazenými, efektivními procesory AMD a velikost úložiště ve formě SSD dotýkající se až 1TB zajistí, že plnění úkolů a každodenní dosahování produktivity ve všech aplikacích a programech bude snazší než kdy dříve.
Práce z domova se stává neodmyslitelnou součástí našich životů. Abyste mohli pracovat z domova stejně produktivně jako z prostor kanceláře, je Microsoft Surface Laptop 4 vybaven HD (720p) webkamerou, která vašim videokonferencím zajistí profesionální obraz s dokonalým světlem. Nemyslelo se však jen na kvalitu obrazu. K dispozici budete dále mít Intuitivní ověřování obličeje pomocí Windows Hello, duální studiové mikrofony s výjimečným dosahem a výčet uzavírají omnisonické reproduktory s technologií Dolby Atmos, které přetaví každý zvuk na audiozážitek, který trvá.
Displej tvoří vhled do digitálního světa, a také představuje jeden z klíčových faktorů při volbě toho správného zařízení. Aby vás každý pohled na obrazovku ohromil, je nový notebook Microsoft Surface Laptop 4 vybaven 10bodovým vícedotykovým displejem PixelSense s poměrem 3:2 a 201 PPI. Miniaturní rámečky, zobrazení čisté jako křišťál a maximální důraz na nejjemnější detaily, a to zkrátka jen proto, aby každý pohled, stál za to.
Výrobce: MICROSOFT
GPSR informace o výrobci: One Microsoft Place, South County Business Park, Leopardstown, Dublin 18, D18 P521, Irsko
https://www.microsoft.com, +353 1 706 4110
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows