| Top vlastnosti | Repasované;Stav B;12,5 palců úhlopříčka;128 GB SSD;Windows 11 Pro;pracovní;Černá; |
| Grafika | Intel HD Graphics 620 |
| Pevný disk | 128 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 2.40 GHz |
| Procesor | Intel Core i3-7100U 2.40 GHz |
| Kapacita disku | 128 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 12,5 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | 3 001 - 4 000 Kč |
| Značka | Lenovo |
Notebooky Lenovo ThinkPad jsou vyhlášenými a spolehlivými společníky a nejeden uživatel na ně nedá dopustit. Nejinak tomu je s řadou ThinkPad X270. Tyto notebooky nabízí excelentní mobilitu a jednu z nejpříznivějších kombinací mobility a výkonu. K tomu jim dopomáhají výkonné procesory Intel v kombinaci s precizní klávesnicí a celou řadou dalších oblíbených vlastností.
Společnosti Lenovo využívá u těchto kompaktních 12.5" notebooků ThinkPad X270 výkonné více jádrové procesory Intel, které disponují neuvěřitelným výkonem vzhledem k rozměrům zařízení. Jejich skvělý výkon ještě podpoří použitá paměť DDR4 a u vybraných konfigurací také SSD pevné disky v provedení až PCIe MVMe. Potěšeni budou především nároční firemní zákazníci a uživatelé, kteří jsou často na cestách. Notebooky X270 mají nízkou hmotnost, malé rozměry, ale přesto excelentní výkon.
ThinkPad X270 byl podroben řadě testů odpovídajících armádním standardům, takže můžete být v klidu i v případě polití, pádu, vystavení notebooku vysokým teplotám nebo jakékoli jiné situaci. Byl testován v opravdu extrémních podmínkách provedením 12 zkoušek na odolnost zahrnujících prach, vibrace, horko, chlad, vysokou nadmořskou výšku, vodu, vlhkost, sluneční záření, plísně a další nepříznivé vlivy.
ThinkPad notebooky jsou především známé svými plnohodnotnými a proti polití odolnými klávesnicemi ThinkPad. Tyto legendární ergonomické klávesnice nabízejí plné pole kláves, příjemný povrch a TrackPoint. Vše je optimalizované pro systémy Windows a obohacené o pohodlná tlačítka pro multimédia, LED indikátor statusu a další. Samozřejmostí současných notebooků jsou i podsvícené klávesy (v závislosti na konfiguraci) umožňující práci i za zhoršených světelných podmínek.
Notebooky ThinkPad X270 jsou plně vybavené nejen po výkonnostní stránce, ale i co se týče dostupných rozhraní. Zmínit je nutné především kombinovaný port USB Type-C 3.1 Gen 1 / DisplayPort a výstup HDMI pro připojení externích zobrazovacích zařízení a periferií. Nechybí nezbytná síťová konektivita v podobě WiFi ac, Bluetooth a Gigabit Ethernet. Za samozřejmost pak již lze považovat rozhraní USB specifikace 3.0/3.1 Gen 1 pro extrémně rychlé datové připojení externích paměťových zařízení.
Výrobce: Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko, info@lenovo.cz
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase