| Top vlastnosti | Repasované;Stav A; |
| Grafika | AMD Radeon Graphics |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 3.10 GHz |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | AMD A9 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | AMD Radeon |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ano |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Repasované A |
| Značka | Lenovo |
| Procesor | AMD A9-9425 3.10 GHz |
Lenovo IdeaPad 330-15AST je cenově dostupný a spolehlivý notebook navržený pro každodenní použití. Díky svému jednoduchému designu a praktickým funkcím je ideální volbou pro studenty, domácnosti i malé kanceláře.
Notebook je osazen procesory AMD řady A, které poskytují dostatečný výkon pro základní úkoly, jako je procházení webu, práce s dokumenty nebo sledování multimédií. Integrovaná grafika AMD Radeon zajišťuje plynulé zobrazení videí a základních her.
Displej s High Definition rozlišením nabízí ostrý a jasný obraz, ideální pro práci i zábavu. Antireflexní povrch snižuje odlesky a zvyšuje komfort při delším používání.
IdeaPad 330-15AST je vybaven robustním šasi s odolnou povrchovou úpravou, která chrání notebook před opotřebením. Díky kompaktnímu provedení je snadno přenosný a vhodný pro každodenní použití.
Lenovo IdeaPad 330-15AST je vybaven porty USB 3.0, USB 2.0, HDMI a čtečkou SD karet, což zajišťuje snadné připojení periferií a externích zařízení. Wi-Fi a Bluetooth zajišťují stabilní bezdrátové připojení.
Díky svému spolehlivému výkonu, odolnému designu a dostupné ceně je Lenovo IdeaPad 330-15AST skvělou volbou pro uživatele, kteří hledají praktický a univerzální notebook pro běžné úkoly.
Výrobce: Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko, info@lenovo.cz
Notebook Dell Latitude 5490 i5-7300U/8/256 SSD/14"FullHD Touch/Win 11 Pro-NB670-8-256-T
Notebook HP Elitebook 850 G8 i5-1145G7/16/512 SSD/15,6"Full HD Touch/Win 11 Pro-NB666-16-512-T