| Top vlastnosti | Repasované;Stav A;15,6 palců úhlopříčka;512 GB NVMe SSD;Numerická klávesnice;Windows 11 Pro;pracovní;Šedá; |
| Pevný disk | 512 GB NVMe SSD |
| Rychlost procesoru | 2.40 GHz |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Operační paměť | 16 GB |
| Úhlopříčka displeje | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ano |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 4x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | Podsvícení zespodu |
| Numerická klávesnice | ano |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Šedá |
| Typ zboží | Repasované A |
| Grafika model | nVIDIA RTX |
| Cena Kč | Nad 15 001 Kč |
| Značka | HP |
| Procesor | Intel Core i7-13700H 2.40 GHz |
| Grafika | Intel UHD Graphics + nVIDIA RTX A1000 6GB |
HP ZBook Power G10 Mobile Workstation je profesionální mobilní pracovní stanice navržená pro uživatele, kteří potřebují vysoký výkon, spolehlivost a efektivní práci s náročnými aplikacemi. Řada ZBook je určená pro profesionální nasazení a zvládá pracovní úkoly, které vyžadují vyšší výpočetní výkon i plynulý multitasking. Skvěle se hodí pro technické obory, kreativní práci i náročné firemní prostředí.
Notebook nabízí prostorný displej, který poskytuje dostatek místa pro práci s grafickými aplikacemi, technickými projekty, dokumenty i multitasking. Větší pracovní plocha přispívá k lepší přehlednosti a vyššímu komfortu při dlouhodobém používání, což oceníte při každodenní produktivitě i náročnějších pracovních úkolech.
Řada ZBook je známá svým odolným zpracováním, profesionálním zaměřením a důrazem na stabilní výkon. Notebook je navržen pro dlouhodobé pracovní vytížení a dobře si poradí s náročnějšími aplikacemi i intenzivním multitaskingem. Přitom si zachovává mobilitu potřebnou pro práci mimo kancelář.
HP ZBook Power G10 je ideální pro grafickou tvorbu, práci s multimédii, CAD aplikace, technické projekty i profesionální software. Nabízí plynulé pracovní prostředí pro uživatele, kteří vyžadují spolehlivý výkon a efektivitu při každodenním nasazení.
Tento model se hodí pro grafiky, projektanty, vývojáře, technické specialisty i náročné firemní uživatele. Kombinuje mobilitu, vysoký výkon a profesionální charakter, díky čemuž představuje spolehlivý pracovní nástroj bez kompromisů.
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows