| Top vlastnosti | Repasované;Stav A;17,3 palců úhlopříčka;500 GB HDD;Numerická klávesnice;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
| Pevný disk | 500 GB HDD |
| Rychlost procesoru | 2.40 GHz |
| Procesor | Intel Core i3-4000M 2.40 GHz |
| Kapacita disku | 500 GB |
| Typ disku | HDD |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 17,3 palců |
| Rozlišení displeje | 1600 x 900 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | AMD Radeon |
| Mechanika | DVD-RW |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ano |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ano |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 4 001 - 5 000 Kč |
| Značka | HP |
| Grafika | Intel HD Graphics 4600 + AMD Radeon HD 8750M 1GB |
HP EliteBook je naprostou špičkou na poli pracovních notebooků. Díky tenkému a extrémně odolnému provedení vám budou při ruce kdykoliv je budete potřebovat v kanceláři i mimo ni. Vysoký výkon splní všechny vaše pracovní požadavky a osvědčené technologie zabezpečení zajistí, že se vaše data nedostanou do nepovolaných rukou.
Kombinace elegantního vzhledu a maximální efektivityProfesionální notebook HP EliteBook 470 G1 je ideálním nástrojem pro profesionály v kanceláři i na cestách. Na první pohled zaujme elegantním tenkým a lehkým designem, zároveň je dostatečně výkonný a bude za všech okolností odvádět excelentní práci. Tenhle model je navržen pro Vaše úspěšné podnikání a pro všechny, kteří chtějí jen to nejlepší.
Dokonale mobilní společníkCelkový dojem z práce či jakékoliv činnosti prováděné na tomto přístroji posouvá na další úroveň jeho displej, který detailně zobrazí jakýkoliv obsah. Tuto vlastnost ocení zejména lidé používající Multitasking. I přes výkonnostně nabitý a vyvážený hardware je tento Elitebook dokonale mobilní.
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows