| Top vlastnosti | Repasované;Stav B;14 palců úhlopříčka;250 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Stříbrná; |
| Grafika | Intel HD Graphics 4000 + AMD Radeon HD 7570M 1GB |
| Pevný disk | 250 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 2.90 GHz |
| Procesor | Intel Core i7-3520M 2.90 GHz |
| Kapacita disku | 250 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 14 palců |
| Rozlišení displeje | 1600 x 900 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | AMD Radeon |
| Mechanika | DVD-RW |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ano |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | Lampičkou shora |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | 3 001 - 4 000 Kč |
| Značka | HP |
Výkonný firemní počítač s vysokou odolností a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročné požadavky splňují notebooky HP EliteBook 8470p. Displej navíc disponuje HD rozlišením a notebook jako celek splní ty nejnáročnější požadavky a to jak v kanceláři, tak na cestách, kde je zařízení navíc chránění již zmíněnou vysokou odolností. Nemusíte se tak bát vzít si počítač kamkoliv s sebou.
Kombinaci moderních výkonných a přesto úsporných procesorů Intel zajišťují potenciál adekvátního výkonu tak, jak se to hodí právě vám. Práce s notebooky řady EliteBook 8470p bude nejen efektivní, ale i příjemná. Splnění přísných armádních standardů odolnosti MIL-STD 810G navíc potvrzují důležitou odolnost v případě použití notebooku za extrémních podmínek.
Pro notebooky určené do firemního sektoru je samozřejmá možnost použití v kombinaci s dokovací stanicí a řada EliteBook 8470p není výjimkou. S pomocí procesorů Intel je zajištěna špičková podpora multitaskingu, která usnadňuje používání více aplikací najednou. Nechybí například přídavná tlačítka pro usnadnění práce.
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows