| Top vlastnosti | Repasované;Stav A;14 palců úhlopříčka;32 GB eMMC;Chrome OS;Studentský;Šedá; |
| Grafika | Intel HD Graphics 500 |
| Pevný disk | 32 GB eMMC |
| Rychlost procesoru | 1.10 GHz |
| Procesor | Intel Celeron N3350 1.10 GHz |
| Kapacita disku | 32 GB |
| Typ disku | Flash |
| Typ procesoru | Intel Celeron |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 14 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Chrome OS |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Šedá |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 3 001 - 4 000 Kč |
| Značka | HP |
Výkonný firemní počítač s vysokou odolností, dlouhou výdrží při práci na baterie a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročné požadavky splňují notebooky HP EliteBook Folio 1040. Displej navíc disponuje HD rozlišením a notebook jako celek splní ty nejnáročnější požadavky a to jak v kanceláři, tak na cestách, kde je zařízení navíc chránění již zmíněnou vysokou odolností. Nemusíte se tak bát vzít si počítač kamkoliv s sebou.
Komfort a designPro notebooky určené do firemního sektoru je samozřejmá možnost použití v kombinaci s dokovací stanicí a řada EliteBook Folio 1040 není výjimkou. S pomocí procesorů Intel Core je zajištěna špičková podpora multitaskingu, která usnadňuje používání více aplikací najednou. Nechybí například přídavná tlačítka pro usnadnění práce. Za pomoci nízké spotřeby navíc notebook vydrží pracovat na jediné nabití celé hodiny.
Hewlett-Packard, zkráceně HP, je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích.
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase