| Top vlastnosti | Repasované;Stav B;13,3 palců úhlopříčka;32 GB eMMC;Chrome OS;kancelářský;Stříbrná; |
| Grafika | Intel HD Graphics 515 |
| Pevný disk | 32 GB eMMC |
| Rychlost procesoru | 1.50 GHz |
| Procesor | Intel Pentium 4405Y 1.50 GHz |
| Kapacita disku | 32 GB |
| Typ disku | Flash |
| Typ procesoru | Intel Pentium |
| Operační paměť | 4 GB |
| Úhlopříčka displeje | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje | 3200 x 1800 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Chrome OS |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | 3 001 - 4 000 Kč |
| Značka | HP |
Praktický notebook HP Chromebook 13 G1 v odolném šasi s certifikací MIL-STD 810G je předurčen pro všechny typy běžných činností. 13,3" antireflexní displej je ideální volbou pro sledování filmů, hraní her či práci s více okny najednou. Základem Chromebook 13 G1 je prémiový design spolu s výkonnými procesory zajišťujícími rychlost a nechybí ani důraz na promyšlené zabezpečení zařízení jako celku. Někoho možná překvapí skromné lokální úložiště, ale o něj se u zařízení typu Chromebook bát nemusíte, většinu dat máte k dispozici přes rozsáhlé možností nonstop připojení na cloud úložišti online. Tím se zvyšuje nejen zabezpečení, ale i usnadňuje možnost případného navýšení kapacity bez složitých hardwarových úprav.
Odolný společník na každodenní práci i zábavuUvnitř notebooku HP Chromebook 13 G1 se ukrývá výkonný procesor Intel Core m3-6Y30. Hlavními výhodami je nízká spotřeba, která pozitivně ovlivňuje dobu výdrže baterie bez nutnosti elektrického napájení. Ty zajišťují dostatek výkonu nejen pro každodenní činnost, ale ještě jim ho značná část zbývá. Za zmínku stojí například schopnost bleskurychlého startu v kombinaci s úsporností a nízkou hmotností.
Snadná a bezproblémová konektivitaCo se konektivity týče, tak notebook zajistí vše, na co si jen vzpomenete. Design sice není na prvním místě pro každého, ale v poslední době si dle tohoto kritéria vybírá elektroniku stále více lidí. U HP Chromebooku 13 G1 se design nemusí líbit každému, ale jeho čisté linie, jednoduché pojetí a všudypřítomná praktičnost zaujmou širokou škálu budoucích uživatelů. Aby toho nebylo málo jsou chromebooky schopny být téměř kdykoliv a kdekoliv připojeny online, což je i jejich hlavní úkol díky jejich cloudové orientaci.
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows