| Grafika | Intel HD Graphics 400 |
| Pevný disk | 16 GB eMMC |
| Rychlost procesoru | 1.60 GHz |
| Procesor | Intel Celeron N3060 1.60 GHz |
| Kapacita disku | 16 GB |
| Typ disku | Flash |
| Typ procesoru | Intel Celeron |
| Operační paměť | 4 GB |
| Úhlopříčka displeje | 11,6 palců |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Chrome OS |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Šedá |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | Do 3 000 Kč |
| Značka | HP |
Pokud hledáte opravdu spolehlivé, kvalitní a výkonné zařízení, volte profesionální řadu! Odolná a přesto lehká konstrukce díky hořčíkovým (magnesiovým) slitinám, titanovým pantům a tvrzenému polymeru. Tyto řady jsou symbolem výkonu, kvality zpracování a dlouhodobé spolehlivosti. Jste ajťák, stavař, architekt, grafik, strojař, nebo editujete video? Dopřejte si k práci kvalitní zařízení, taková investice se Vám jistě vrátí. Dnes více než kdy dříve si můžete dovolit repasované nebo krátkodobě používané zboží za zlomek původní ceny, můžete tak získat mnohem více výkonu a spolehlivosti než s novým "plasťákem".
Uvnitř notebooku HP Chromebook se ukrývá výkonný procesor. Hlavními výhodami je nízká spotřeba, která pozitivně ovlivňuje dobu výdrže baterie bez nutnosti elektrického napájení. Ty zajišťují dostatek výkonu nejen pro každodenní činnost, ale ještě jim ho značná část zbývá. Za zmínku stojí například schopnost bleskurychlého startu v kombinaci s úsporností a nízkou hmotností začínající na 1.3kg.
Co se konektivity týče, potěšit může i vcelku slušná konektivita v podobě dvojice USB-C konektorů a dvou klasických USB 3.0. Nechybí však ani 3,5mm jack pro sluchátka či mikrofon a microSD slot pro paměťové karty. Na závěr tu máme kamerku, která má pro tento typ stroje tradiční rozlišení 720p. Design sice není na prvním místě pro každého, ale v poslední době si dle tohoto kritéria vybírá elektroniku stále více lidí. U HP Chromebooku se design nemusí líbit každému, ale jeho čisté linie, jednoduché pojetí a všudypřítomná praktičnost zaujmou širokou škálu budoucích uživatelů. Aby toho nebylo málo jsou chromebooky schopny být téměř kdykoliv a kdekoliv připojeny online, což je i jejich hlavní úkol díky jejich cloudové orientaci.
Hewlett-Packard, zkráceně HP, je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích.
Specializuje se na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění.
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows