| Top vlastnosti | Repasované;Stav B;14 palců úhlopříčka;1 000 GB NVMe SSD;Windows 11 Pro;pracovní;Stříbrná; |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Pevný disk | 1 000 GB NVMe SSD |
| Rychlost procesoru | 2.60 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-1145G7 2.60 GHz |
| Kapacita disku | 1000 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core I5 |
| Operační paměť | 32 GB |
| Úhlopříčka displeje | 14 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel Iris Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ne |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ano |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | Podsvícení zespodu |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | 10 001 - 15 000 Kč |
| Značka | Getac |
☝ Na víku produktu místy chybí lak, jedná se však pouze o kosmetickou vadu bez vlivu na funkčnost. Zohledněno v mimořádně zvýhodněné ceně.
Getac S410 G4 je odolný profesionální notebook navržený pro náročné pracovní prostředí, kde je vyžadována maximální spolehlivost, robustní konstrukce. Skvěle se hodí pro techniky, terénní pracovníky, průmyslové provozy nebo záchranné složky, které potřebují zařízení připravené na každou situaci.
Notebook splňuje přísné armádní standardy a je odolný vůči nárazům, vibracím, prachu i vlhkosti. Robustní konstrukce s ochranou proti vnějším vlivům zajišťuje spolehlivou funkčnost v terénu, dílnách i náročných klimatických podmínkách.
Zařízení nabízí výkon potřebný pro práci s technickými nástroji, diagnostickými systémy, správou databází či mapovými aplikacemi. Plynulý chod a spolehlivost i v náročném nasazení dělají z tohoto notebooku ideálního partnera pro kritickou práci v terénu.
Displej je navržen tak, aby byl dobře čitelný i na přímém slunci a podporuje ovládání v rukavicích i za deště. Vysoká čitelnost a praktické ovládání znamenají, že můžete pokračovat v práci bez ohledu na počasí nebo pracovní podmínky.
Díky možnostem rozšíření a výměnným modulům se notebook snadno přizpůsobí různým profesním scénářům. Flexibilní rozhraní, přizpůsobitelné porty a snadná údržba rozšiřují jeho využití napříč obory.
Getac S410 G4 je ideálním řešením pro každého, kdo potřebuje výkonné, odolné a plně profesionální zařízení do nepředvídatelných podmínek.
Výrobce: Getac
GPSR informace o výrobci: Getac Germany, Kanzlerstrasse 4 40472, Dusseldorf, +49 (0) 211-9848
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11