| Top vlastnosti | Repasované;Stav A;13,3 palců úhlopříčka;512 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Stříbrná; |
| Grafika | Intel HD Graphics 520 |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 2.60 GHz |
| Procesor | Intel Core i7-6600U 2.60 GHz |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Operační paměť | 16 GB |
| Úhlopříčka displeje | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | DVD-RW |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ne |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ano |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ano |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 4 001 - 5 000 Kč |
| Značka | Fujitsu |
Notebook Fujitsu Lifebook nabízejí rovnováhu mezi nízkou hmotností a dostatečným výkonem. Za pomoci nízké hmotnosti patří mezi lehké modulární notebooky s možností volby úhlopříčky displeje dle konkrétního zaměření v rozmezí 13.3 až 15.6". Spolehlivý notebook Fujitsu Lifebook řady E představuje ideální řešení pro podnikové potřeby, ať už na něm budete pracovat v kanceláři nebo na cestách.
Lehký, malý, obratný a maximálně elegantní. To je 13,3“ velký notebook Fujitsu Lifebook E736, který primárně oslovuje business třídu a normálním uživatelům přináší odpovídající nadstandard. Je zřejmé, že LIFEBOOK E736 je už na první pohled business stroj navržený pro vyšší management, i když koupit si ho může každý, kdo ocení firemní „vychytávky“. Design je opět v barvě a kovu s rudými doplňky, které přidávají jinak poměrně konzervativní eleganci „šmrnc“ stejně jako odvážná kravata uměřenému obleku. Víko displeje je opět z hořčíkové slitiny a panty jsou také z kovu. Dokonce i tělo notebooku je vyrobeno z kompozitu, protože plasty jsou vyztuženy skleněnými vlákny.
LifeBook E736 je vyroben s ohledem na odolnost a mobilitu. Jeho pevná konstrukce je odolná vůči každodennímu opotřebení, což je ideální pro časté cestování a práci v různých podmínkách. Navzdory své robustnosti je notebook lehký a kompaktní, což usnadňuje jeho přenášení.
Co se týče mobility, je jasné, že 13' notebook je v podstatě přeborníkem. Kategorie se ustavila jako ideální kompromis mezi rozměry a nízkou hmotností na straně jedné a ergonomií a schopností vměstnat na displej dost bodů na straně druhé. Pokud by vás zajímalo, jak stručně charakterizovat Fujitsu Lifebook E736, určitě by vás napadla slova jako pevnost, odolnost, mobilita a prémiové zpracování. O to se totiž starají speciální hořčíkové slitiny podepisující se na celkové kvalitě notebooku. Hned na první pohled je zřejmé, že tento model uspokojí i vysoce postavené manažery.
Výrobce: Fujitsu-Siemens
GPSR informace o výrobci: Fujitsu Technology Solutions GmbH, Mies-van-der-Rohe-Strasse 8, 80807 München, Německo
https://www.fujitsu.com/cz/about/contact/, +49 89 62060
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows