| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 1.70 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-8350U 1.70 GHz |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel UHD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ano |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ano |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ano |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | 4 001 - 5 000 Kč |
| Značka | Fujitsu |
Výrobce: Fujitsu-Siemens
GPSR informace o výrobci: Fujitsu Technology Solutions GmbH, Mies-van-der-Rohe-Strasse 8, 80807 München, Německo
https://www.fujitsu.com/cz/about/contact/, +49 89 62060
Notebook Dell Latitude 5490 i5-7300U/8/256 SSD/14"FullHD Touch/Win 11 Pro-NB670-8-256-T
Notebook HP Elitebook 850 G8 i5-1145G7/16/512 SSD/15,6"Full HD Touch/Win 11 Pro-NB666-16-512-T