| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Pevný disk | 256 GB NVMe SSD |
| Rychlost procesoru | 1.00 GHz |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core I5 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | Intel UHD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ano |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 1x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | Podsvícení zespodu |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Stříbrná |
| Procesor | Intel Core i5-1035G1 1.00 GHz |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | 5 001 - 10 000 Kč |
| Značka | Dell |
| Úhlopříčka displeje | 13,4 palců |
Nový konvertibilní notebook Dell XPS 13 2v1 přichází s výkonem 10. generace procesorů Intel a díky pozoruhodnému InfinityEdge displeji bez rámečku je neskutečně kompaktní. Dell XPS 13 2v1 je snadno přenosný výkonný notebook, na kterém můžete pracovat a bavit se kdekoli. Stále je to jedno z nejmenších 13" zařízení 2v1 a velmi vysokým výkonem.
Objevujte možnosti použití XPS 13Konstrukce plně otočného displeje vám umožní používat notebook jak potřebujete. Klasický režim notebook je ideální pro práci a plně překlopený stav tablet je skvělý pro zábavu. Kloub displeje je dostatečně tuhý i pro možnost pouze částečného vyklopení a následně využívat notebook v režimu stojánku nebo stanu. Pracujte a bavte se vždy v ideální poloze.
Výkonný, přesto kompaktníI přes mobilní zaměření na cesty je notebook osazen výkonnými procesory Intel Core 10. generace Ice Lake, které zaručí vysoký výkon i pro více spuštěných aplikací. Nechybí rychlé jednotky SSD M.2 (až PCIe NVMe) a dostatek operační paměti. S notebookem XPS 13 získáte již v základu vysokou míru spolehlivosti a zabezpečení. Firemní zaměření dále podtrhuje snadná možnost vzdáleného přístupu, kterou ocení především firemní administrátoři při pomoci zaměstnancům, ať jsou kdekoliv.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows