| Top vlastnosti | Repasované;Stav A;15,6 palců úhlopříčka;128 GB SSD;Numerická klávesnice;Windows 11 Pro;kancelářský;Stříbrná; |
| Grafika | Intel HD Graphics 520 |
| Pevný disk | 128 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 2.00 GHz |
| Procesor | Intel Core i3-6006U 2.00 GHz |
| Kapacita disku | 128 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ano |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ano |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 4 001 - 5 000 Kč |
| Značka | Dell |
Notebooky Vostro byly navrženy tak, aby vyhovovaly jedinečným potřebám a požadavkům malých firem. Dávají vám svobodu koupit přesně to, co malé firmy potřebují. 15,6 "notebook Vostro 5568 obsahuje některé nejmodernější technologie a možnosti konektivity, takže dostanete více a utratíte méně. Pokud hledáte kancelářský notebook za rozumnou cenu, řada Vostro společnosti Dell určitě stojí za skoušku.
Důraz na kvalitu zpracování
Při návrhu nového zařízení je důležitý každý detail. Velmi důležitým detailem je samozřejmě odolnost. Můžete si být jisti, že celá konstrukce notebooku prošla náročným testováním společnosti Dell. Mimo jiné byl notebook testován na krátkodobé působení drsných podmínek při teplotě až 65 °C, panty na minimálně 20 000 otevření a zavření a celá konstrukce na zkroucení a otáčení. Náročnému testování byly podrobeny klávesy i ovládací prvky a dokonce se nezapomnělo ani na mnohonásobné vyjmutí a vložení baterie.
Skvělý mobilní výkon
Využití úsporné a výkonné platformy Intel 6. nebo 7. generace zajišťuje dostupný výkon a navíc v kombinaci s nízkou spotřebou, také skvělou výdrž na baterie. Můžete tak nerušeně pracovat i celý den bez nutnosti nosit s sebou napájecí adaptér. Výkonný procesor je dále doplněn o rychlé paměti DDR4, vysokokapacitní pevné disky HDD nebo superrychlé jednotky SSD, integrovanou grafiku a ve vybraných modelech dedikovaný grafický akcelerátor.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows