| Top vlastnosti | Repasované;Stav B;15,6 palců úhlopříčka;128 GB SSD;Numerická klávesnice;Windows 11 Pro;kancelářský;Šedá; |
| Grafika | Intel HD Graphics 4000 |
| Pevný disk | 128 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 2.70 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-3340M 2.70 GHz |
| Kapacita disku | 128 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core I5 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ne |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ano |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | 2x |
| USB 3.0 | 1x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | Podsvícení zespodu |
| Numerická klávesnice | ano |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Šedá |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | 4 001 - 5 000 Kč |
| Značka | Dell |
představují ideální pomocníky a to především na cestách. Jedná se o řadu notebooků, které jsou malé, výkonné a dokonale přenosné, tedy ideální pracanty na dlouhé cesty. Nezaberou příliš místa, ale jsou dostatečně výkonné. Samozřejmostí je důraz na bezpečnost, který je oceňován především ve firemní sféře, ale notebooky potěší i moderním designem. Moderní je i použitý displej s LED podsvícením. Na cestách je u notebooků důležitá i odolnost. I na tu je řada Latitude připravena a nechybí ani klávesnice odolná proti polití.
Zajímavá „patnáctka“ pro práciŘešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka, který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5530 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. Vždy však obdrží elegantního společníka s robustní konstrukcí a propracovanými schopnostmi zabezpečení. Dell Latitude E5530 je typickým představitelem klasického obchodního notebooku.
Pevná stavba je základK pořízení notebooku lidé přistupují ze dvou úhlů pohledu. Tím prvním je určitě vhled a dojem z celkového zpracování. V případě Dell Latitude E5530 budete nadšeni. Tmavě laděné odstíny šasi působí elegantně. V případě výrobních materiálů lze zmínit například skelná vlákna v zesíleném víku displeje, hliníkové panty a spodní část vyrobenou z jednoho kusu. Dell Latitude E5530 je zpracován tak, aby poskytl produktivitu kdekoliv, takže co se kompaktnosti týče, úkol je splněn. Zaoblené rohy lichotí nejen designu, ale především jsou pro přenášení naprostým ideálem. Notebook skvěle padne do ruky, příjemně zúžené hrany netlačí do rukou, takže při častém přenášení máme pohodlí. Obal je z kartáčovaného hliníku, čímž nejen dodává designu šmrnc, ale prvotně na povrchu nezůstávají otisky prstů.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows