| Top vlastnosti | Repasované;Stav A;14 palců úhlopříčka;512 GB NVMe SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Stříbrná; |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Pevný disk | 512 GB NVMe SSD |
| Rychlost procesoru | 3.00 GHz |
| Procesor | Intel Core i7-1185G7 3.00 GHz |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Operační paměť | 32 GB |
| Úhlopříčka displeje | 14 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel Iris Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ano |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | Podsvícení zespodu |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 10 001 - 15 000 Kč |
| Značka | Dell |
Firemní 14palcový notebook Dell Latitude 14 (7420) je partnerem na cesty pro každého profesionála. Vždy vám poskytne spolehlivost a potřebný výkon. Je navržený s důrazem na špičkové zabezpečení, spravovatelnost, spolehlivost a zahrnuje profesionální firemní funkce. V notebooku řady Latitude 14 (7420) získáte elegantního společníka s robustní konstrukcí, který je vždy připraven splnit vaše požadavky a stane se vaším spolehlivým partnerem v podnikání.
Ultrabook Latitude 14 (7420) má odolné šasi s prvotřídními materiály a dokáže vám zajistit bezpečnou práci, ať jste kdekoli, díky splnění náročných testů. Ultrabook spojuje prvotřídní design s nejlepší odolnosatí ve své třídě a je zárukou vaší spokojenosti i bezpečí.
Díky moderním procesorům Intel, v kombinaci s operační pamětí LPDDR4X a SSD M.2 disky dostanete k využití vysoký výkon, který vás podrží i v náročných aplikacích.
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows