| Top vlastnosti | Repasované;Stav A;12,5 palců úhlopříčka;128 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
| Grafika | Intel HD Graphics 620 |
| Pevný disk | 128 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 2.60 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-7300U 2.60 GHz |
| Kapacita disku | 128 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core I5 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 12,5 palců |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ano |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | Podsvícení zespodu |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 4 001 - 5 000 Kč |
| Značka | Dell |
Notebook Dell Latitude 5290 je spolehlivý pracovní nástroj s 12,5" displejem. Vhodný je zejména pro vytváření obsahu v kanceláři. Je lehčí a tenčí než jeho předchůdce a nabízí vše, co má skvělé zařízení pro pracovní nasazení mít.
Spolehlivý výkon Dell Latitude 5290Model Latitude 5290 v sobě kombinuje mobilitu, produktivitu a atraktivní vzhled. Použitý procesor si lehce poradí i s náročnějšími pracovními aplikacemi, jeho pokročilá architektura se však vyznačuje nízkou energetickou náročností.
Se systémem WindowsWindows Vám umožní začlenit vaše myšlenky a nápady do digitálního prostoru. Continuum optimalizuje obsah pro obrazovku, kterou si právě prohlížíte.
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows