| Top vlastnosti | Repasované;Stav B;11,6 palců úhlopříčka;Dotykové LCD;128 GB NVMe SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
| Grafika | Intel UHD Graphics 605 |
| Pevný disk | 128 GB NVMe SSD |
| Rychlost procesoru | 1.10 GHz |
| Procesor | Intel Pentium Silver N5030 1.10 GHz |
| Kapacita disku | 128 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Pentium |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 11,6 palců |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | Intel UHD Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | 3 001 - 4 000 Kč |
| Značka | Dell |
Výkon pro samostatné studium.
11,6" zařízení 2 v 1 s nejlepší odolností ve své třídě dává studentům možnost přizpůsobit způsob studia; mohou pracovat v libovolném úhlu nebo režimu – stůl, stan, tablet nebo notebook.
Vydrží výuku i zacházení žáků.
Konstrukce vhodná pro spolupráci: Prohlížejte a pište s pomocí volitelného aktivního pera Dell MPP z libovolného úhlu a v libovolném režimu – stůl, stan, tablet nebo notebook. Speciální vzdělávací zařízení 2 v 1 pomáhají při studiu, usnadňují spolupráci i sdílení nápadů. V provozu až do konce výuky: Díky životnosti baterie přes 11 hodin tento počítač zajistí dětem spolehlivý provoz i v ten nejdelší školní den. Navíc díky čtyřjádrovým procesorům Intel® Celeron a Pentium a paměti DDR4 zvládnou všechny úkoly. Konstrukce zvládne i dětské vrtochy: Notebook Latitude 3190 2 v 1 se dodává s utěsněnou klávesnicí odolnou proti polití, která odolá až 0,35 litru tekutiny, a má pryžovou základnu, která zlepšuje odolnost a vydrží pád z výšky až 76 cm. Dotyková obrazovka se sklem Corning® Gorilla® Glass NBT™ přináší 10x vyšší odolnost proti poškrábání ve srovnání s tradičními displeji. Je vyroben tak, aby zvládl nárazy a pády ve skříňkách, jídelnách, batozích a autobusech.
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows