| Grafika | Intel Iris Pro Graphics 5200 + AMD Radeon R9 M370X 2GB |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Rychlost procesoru | 2.50 GHz |
| Procesor | Intel Core i7-4870HQ 2.50 GHz |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Operační paměť | 16 GB |
| Úhlopříčka displeje | 15,4 palců |
| Rozlišení displeje | 2880 x 1800 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | AMD Radeon |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | MacOS |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ano |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | Podsvícení zespodu |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | 4 001 - 5 000 Kč |
| Značka | Apple |
Výrobce: Apple
GPSR informace o výrobci: Apple Distribution International Ltd., Hollyhill Industrial Estate Hollyhill, Cork Irsko
https://www.apple.com
Notebook Dell Latitude 5490 i5-7300U/8/256 SSD/14"FullHD Touch/Win 11 Pro-NB670-8-256-T
Notebook HP Elitebook 850 G8 i5-1145G7/16/512 SSD/15,6"Full HD Touch/Win 11 Pro-NB666-16-512-T