| Top vlastnosti | Repasované;Stav B;13,3 palců úhlopříčka;128 GB NVMe SSD;MacOS;pracovní;Šedá; |
| Grafika | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| Pevný disk | 128 GB NVMe SSD |
| Rychlost procesoru | 2.30 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-7360U 2.30 GHz |
| Kapacita disku | 128 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core I5 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel Iris Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | MacOS |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ano |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | Podsvícení zespodu |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Šedá |
| Typ zboží | Repasované B |
| Cena Kč | 5 001 - 10 000 Kč |
| Značka | Apple |
Rychlejší, výkonnější než předtím, přitom podstatně tenčí, lehčí a s vůbec nejjasnějším a nejbarevnějším displejem ze všech přenosných Maců. Nový MacBook Pro vychází z převratných nápadů. Teď už čeká jen na ty tvoje.
Nejjasnější a nejbarevnější displejDisplej MacBooku Pro je nejlepší, jaký se kdy na přenosném Macu objevil. Má jasné LED podsvícení a vysoký kontrastní poměr, takže černá je sytá a bílá zářivá. Díky pixelům s velkou světelností a variabilní obnovovací frekvenci je energeticky úsporný. Podporuje široký barevný gamut s ještě sytějšími odstíny zelené a červené než sRGB. Záběry zobrazuje věrněji a s realisticky živými detaily, což je pro grafický design, práci s barvami a střih videa zásadní.
Zvuk, který mluví sám za sebe a nejvšestrannější portKrásně vyvážený, věrný zvuk s širokým dynamickým rozsahem a plným podáním basů. Reproduktory jsou připojené přímo k systémovému napájení, takže si zachovávají čistý zvuk i při nejvyšším zesílení. Thunderbolt 3 v jednom univerzálním portu spojuje ohromnou šířku pásma s mimořádnou všestranností standardu USB-C. Jedním konektorem s propustností 40 Gb/s přenáší data, napájecí příkon i video. A protože jsou obě velikosti MacBooku Pro k dispozici se čtyřmi porty, můžeš si vybrat, z které strany, co zapojíš. Navíc je Thunderbolt 3 reverzibilní, takže ať konektor zapojíš jakkoli, vždycky to bude správně.
Proto se Macu nic nevyrovnáMacbook Pro je jako každý jiný Mac vybavený skvělým systémem macOS, jenž naplno využívá jeho hardware, snadno se ovládá a pěkně vypadá. Každý detail je na Macu promyšlený, aby se choval tak, jak čekáš – od ovládání intuitivními gesty až po automatické aktualizace aplikací. S každým Macem získáš i kolekci šikovných aplikací. Jsou to ty samé, jaké znáš z iPhonu nebo iPadu, takže ti budou hned povědomé. Všechny spolupracují s iCloudem a udržují tvé kalendáře, kontakty a poznámky všude aktuální. K tomu se přidává App Store. Skoro bezedný balík aplikací pro produktivitu, zábavu, fotky, videa, výuku, prostě co si zamaneš.
Výrobce: Apple
GPSR informace o výrobci: Apple Distribution International Ltd., Hollyhill Industrial Estate Hollyhill, Cork Irsko
https://www.apple.com