MSI MPG Trident AS 12th (MS-B924)
32 GB, Intel Core i7-12700F 2.10 GHz, 512 GB NVMe SSD + 1 000 GB HDD, Windows 11 Home, nVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, Bluetooth, WIFI
| Pevný disk | 512 GB NVMe SSD + 1 000 GB HDD |
| Rychlost procesoru | 2.10 GHz |
| Kapacita disku | 1512 GB |
| Typ disku | SSD + HDD |
| Typ procesoru | Intel Core I7 |
| Operační paměť | 32 GB |
| Úhlopříčka displeje | ne |
| Rozlišení displeje | ne |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | nVIDIA GeForce RTX |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ne |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| DisplayPort | ano |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | 2x |
| USB 3.0 | 7x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Černá |
| Grafika | nVIDIA GeForce RTX 3070 8GB |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | Intel Core i7-12700F 2.10 GHz |
| Cena Kč | Nad 15 001 Kč |
| Značka | MSI |
Záruka: 12 měsíců
MSI MPG Trident AS 12th (MS-B924)
MSI MPG Trident AS 12th (MS-B924) je kompaktní a vysoce výkonný herní desktop, který kombinuje elegantní design s výkonnými technologiemi. Tento model je ideální pro hráče a tvůrce obsahu, kteří hledají zařízení, jež nabízí skvělý výkon v malém formátu.
Výkonnost
MSI MPG Trident AS 12th je vybaven procesorem Intel, který poskytuje výjimečný výkon pro hraní her, multitasking a náročné pracovní úkoly. Díky vysoké kapacitě RAM a rychlému SSD úložišti zajišťuje tento desktop rychlé načítání aplikací a her, stejně jako plynulý chod systémů.
Grafický výkon
Tento herní desktop je vybaven grafickou kartou NVIDIA, která podporuje ray tracing a další pokročilé grafické technologie. To zajišťuje realistické osvětlení, stíny a odrazy ve hrách, což poskytuje neuvěřitelný vizuální zážitek. Kromě hraní her je grafická karta ideální také pro práci s náročnými grafickými aplikacemi.
Chlazení
MSI MPG Trident AS 12th je vybaven efektivním systémem chlazení,
Výrobce: MSI
GPSR informace o výrobci: MSI Electronics (Deutschland) GmbH, Hanauer Landstraße 328-330, 60314 Frankfurt am Main, Německo
https://www.msi.com, +49 69 408 93 0
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938