VYPRODÁNO

monitor 19" DELL P190S-CC25822


Kód : PCB31460-13

Výrobce : Dell

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

 monitor 19
monitor 19" DELL

včetně síťového i datové...


690,-
 monitor 19
monitor 19" DELL

včetně síťového i datové...


790,-
 Profesionální 19
Profesionální 19" LCD

Profesionální 19" LCD mon...


1198,-
Repasované LCD monitory

Jiné produkty z kategorie

Repasované LCD monitory


monitor 19" DELL P190S-CC25822
včetně síťového i datového kabelu

Dell P190S je kvalitní a úsporný LCD monitor o úhlopříčce 19, který se skvěle hodí do každé kanceláře pro každodenní činnost. Tento model svým uživatelů nabízí hlavně kvalitu a funkčnost. Panel je s matným povrchem a v oblíbeném pracovním rozlišení 1280 x 1024 bodů,což vám poskytne jasný a ostrý obraz ideální pro kancelářskou práci.
Parametry monitoru
Mezi charakteristické parametry tohoto kvalitního LCD monitoru patří kontrastní poměr 800:1, doba odezvy, která nepřesáhne 5 ms a jas 300 cd/m2.
Vzhled monitoru
Monitor je k dispozici ve standardní černé barvě a pěkném zpracování, takže ať už ho využijete doma nebo ve své kanceláře, perfektně do interiéru zapadne. Monitor od Dellu je stejně jako jiné typy nastavitelný, takže si každý uživatel obrazovku upraví dle sebe. Pozorovací úhly činí 160º.
Tento model od Dellu je rovněž velice odolný, neboť se pyšní pevným zpracováním a kvalitním podstavcem. Celou obrazovku obepínají pevné plasty ze všech čtyř stran.
Možnosti připojení
Součástí tohoto monitoru je řada konektorů, které zajišťují bezproblémové a plnohodnotné připojení k počítači či jinému zatřízení. Tyto prvky jsou kvůli praktičnosti i designu umístěny v zadní části monitoru. Kromě klasického analogového VGA zde naleznete také moderní DVI-D rozhraní či čtyři USB porty typu A a jeden USB port typu B.
Ovládací prvky monitoru
Stejně jako u každého monitoru, i tento je vybaven potřebnými ovládacími prvky na přední straně. Tato tlačítka vám umožní snadné procházení v menu monitoru a nastavení dalších hodnot jako jas, kontrast či různé režimy.
Velikost obrazovky [palců]: 19
Vstupy, výstupy: DVI, VGA, USB
Barva: černá
Formát obrazovky monitoru: Standardní
Reproduktory: Ne
Nový/Repasovaný: Repasovaný
Záruka [Měs.]: 24
Typ displeje: matný
Doporučené rozlišení: 1280 x 1024
Stav: Kvalita A
Záruka: 24 měsíců
Nejprodávanější produkty