monitor 17" DELL E177FP-CC18706


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB26232-13

Výrobce : Dell

Skladem : 39 ks

Dostupnost : Ano

 

monitor 17" DELL E177FP-CC18706
včetně síťového i datového kabelu

Dell E177FP je plochý monitor se 17 palcovou obrazovkou vhodný jak pro domácí a malé kanceláře, tak i pro velké firemní prostředí. Tento monitor nabízí svým uživatelům kvalitu a funkčnost. Díky jeho rozlišení 1280 x 1024 budete mít pořád jasný a ostrý obraz, díky kterému snadno zpracujete jakýkoliv text, vyřídíte e-maily, vytvoříte tabulky či prohlédnete internetové stránky.
U monitoru byl využit elegantní černý a tenký design, takže zapadne do jakéhokoliv prostředí. Na liště monitoru si jednoduše nastavíte monitor dle sebe, čímž zlepšíte své zážitky ze sledování.
Vlastnosti monitoru
Monitor je základem každého stolního počítače. Pokud chcete svůj monitor využívat nejen pro pracovní účely, ale také v rámci domácnosti, pak doporučujeme monitor Dell E177FP, který nabízí kvalitu zobrazení displeje.
Odolnost monitoru
Monitor značky Dell se pyšní pevným zpracováním a díky kvalitnímu podstavci s bytelnou stabilitou. Samotnou obrazovku obepínají pevné plasty ze všech stran a šedý podstavec, který s černým displeje vytváří ideální barevnou kombinaci. Sklon monitoru si může každý uživatel nastavit dle svých potřeb
Možnosti připojení
Součástí monitoru je také řada konektorů, které zajišťují bezproblémové a plnohodnotné připojení k jakémukoliv počítači nebo zařízení. Z designového i praktického hlediska jsou prvky umístěny v zadní části monitoru. Kromě napájecího konektoru zde naleznete VGA.
Ovládací prvky monitoru
V přední části rámu displeje jsou umístěny potřebné ovládací prvky. Jde o tlačítka, která vám umožní snadné procházení v menu monitoru a nastavování jednotlivých hodnot – od jasu, kontrastu, přes různé režimy.
Co se týče zobrazovacích předpokladů a technických parametrů, je na tom monitor od Dell dobře. Kontrast disponuje hodnotou 800:1, jas 300 cd/m2 a to vše vám bude předloženo v rozlišení 1280 x 1024. Kvalitu displeje oceníte zejména u multimediálních záležitostí, u kterých je zapotřebí více barev.
Velikost obrazovky [palců]: 17
Vstupy, výstupy: VGA
Barva: černá
Formát obrazovky monitoru: Standardní
Reproduktory: Ne
Nový/Repasovaný: Repasovaný
Záruka [Měs.]: 24
Typ displeje: matný
Doporučené rozlišení: 1280 x 1024
Stav: Kvalita A
Záruka: 24 měsíců
Dodavatel: CORRECT COMPUTERS s. r. o. , Předenická 3 , 301 00 Plzeň , IČ: 25216813
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Plzni, oddíl C., vložka 9283.

Nejprodávanější produkty