| Procesor | Intel Core i5 1035G1 1.0 GHz Ice Lake |
| Barva | Stříbrná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 12.4" LCD PixelSense s rozlišením 1536 x 1024 - lesklý - dotykový |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 1xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics |
| Výbava | Webkamera, WiFi, bluetooth, čtečka otisků prstů |
Výrobce: MICROSOFT
GPSR informace o výrobci: One Microsoft Place, South County Business Park, Leopardstown, Dublin 18, D18 P521, Irsko
https://www.microsoft.com, +353 1 706 4110
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows