Lenovo Yoga 530-14IKB


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB139405-32

Výrobce : Lenovo

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo Yoga 530-14IKB
Intel i3 7130U (2,70GHz - 2,70GHz), Intel HD Graphics, RAM 4 GB DDR4, 128 GB; SSD, 14" 1366x768px TN, HDMI; Jack 3,5mm; USB 3.0; USB-C; Bluetooth; Čtečka paměťových karet; Webkamera; WIFI; Windows 10 Home

Popis

Notebooky Lenovo Yoga
Notebooky Lenovo modelové řady Yoga jsou dotykové, stylové a elegantní zařízení. Notebooky Yoga nabízí zpracování v kovovém, koženém nebo tkaninovém provedení pro podtrhnutí Vaší jedinečné image. Velkou dominantou je i zpracování pantů u modelové řady Yoga. Notebooky mají multi touch dotykový displeje, tedy ovládání všemi deseti prsty najednou, rozlišení až 4K, skvělý soundbar systém a příjemně tvarovanou klávesnici pro psaní. Notebooky Lenovo Yoga se také značí minimální váhou pohybující se okolo 1,2kg.

Procesor Intel Core i3
Základní deska tohoto notebooku je osazena procesorem Intel Core i3. Jedná se o základní mobilní procesor. Následuje i funkce, která se používá u serverových procesorů a Intel Hyper-Theading, tedy využívání i virtuálních vláken procesoru, pro lepší výkon a větší úsporu energie. Modelová řada i3 se skvěle hodí pro kancelářskou práce, studium, zkrátka běžné používání. Grafickým prvek v tomto procesoru je vždy integrovaná grafická karta Intel HD Graphics.

SSD
Je nyní nejpoužívanější technologie uložiště, proti předchůdcům plotnovým diskům. mezi největší výhody těchto disků patří vyšší rychlost, zachování rychlosti i při velké datové a programové zátěži SSD, zvýšená odolnost vůči mechanickým vlivům. SSD disk je vhodný v zařízení, se kterým plánujete cestovat nebo je pro Vás důležitá rychlá a efektivní práce.

Dotykový displej
Multi touch, neboli dotykový displej s ovládáním všemi deseti prsty najednou, oceníte při práci na dotykové ploše. Ať už budete psát, kreslit, tvořit nebo prezentovat prezentace buďte si jistí, že dotykový displej s Vámi bude vždy spolupracovat a najdete v něm užitečného pomocníka.

Zabezpečení
Windows Defender - Antivirový program, který je součásti Windows 10 a je tak zcela bezplatný. Vyvíjí a spravuje ho společnost Microsoft, v rámci licence Windows 10.

Systém
V každém zařízení je nainstalovaný operační systém, dle parametrů produktů. Tento operační systém je vždy aktivován a je nainstalovaný se všemi potřebnými ovladači pro správnou funkci operačního systému. 

Operační systém Windows 10
V tomto zařízení je nainstalovaný nejpoužívanější operační systém Windows 10. Systém je možné zakoupit ve dvou variantách: Windows 10 PRO - s největším využitím pro firmy i domácnost a Windows 10 Home - s využitím pro domácnost a studování. Operační systém Windows 10 nainstalovaný v zařízení má papírovou nebo elektronickou licenci, je tedy možné ho kdykoliv přeinstalovat a dále používat. Operační systém Windows 10 v sobě obsahuje velmi chválenou a úspěšnou antivirovou složku Microsoft Defender, která bezpečně ochrání každého.

Ekologické a bezpečné balení
Každé zařízení je zabaleno v bezpečné přepravní krabici se speciální výstelkou pro přepravu elektroniky. Zařízení, výstelku i krabici zabalíme do speciální plastové obálky, která ochrání notebook před vlhkem, vodou a prachem při přepravě. Krabici je možné dále použít například na další zabalení jako dárek - málokdo tak pozná, že se nejedná o nové zařízení.

služby
Technická podpora
Záruční i pozáruční servis
Náhradní baterie a adaptéry
Reklamace v online systému, s dopravou zdarma
99% spokojenosti zákazníků s vrácení zboží a reklamací

Specifikace


Stav: Repasovaný
Stav: A
Konstrukce: Otočný (konvertibilní) 
Úhlopříčka: 14"
Dotyk: ANO
Rozlišení: 1366x768px
Povrch: lesklý
Technologie LCD: TN
Výrobce CPU: Intel
Model CPU: i3
Označení CPU: 7130U
Generace CPU: 7. generace
Počet jader CPU: 2
Min. frekvence CPU: 2,70GHz
Max. frekvence CPU: 2,70GHz
Kapacita RAM: 4 GB
Typ RAM: DDR4
Kapacita disku: 128 GB
Typ disku: SSD
Typ grafiky: Sdílená
Výrobce grafiky: Intel
Model grafiky: HD Graphics
Numerická: NE
Podsvícená: NE
Osvětlená: NE
Video: HDMI
HDMI: 1
Ostatní: Jack 3,5mm
USB 3.0: 2
C: 1
Výbava: Bluetooth
Barva: Stříbrná
Operační systém: Windows 10 Home
Hmotnost: 1,6kg
Dockovatelnost: USB-C
Mechaniky: NE
Záruka: 12 měsíců
Prodávající: R-PASS s. r. o., Nové sady 988/2, 602 00, Brno IČ: 05251150 DIČ: CZ05251150
Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou C 94318

Nejprodávanější repasované notebooky