| Procesor | Intel Xeon W-2135 3.7 GHz Skylake |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 64 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 2.0, 8xUSB 3.0, 4xDisplayPort, LAN |
| Grafická karta | nvidia Quadro P4000 8 GB |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Velikost | Midi Tower |
Výrobce: Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko, info@lenovo.cz
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase