Lenovo ThinkStation E32 SFF


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB111357-29

Výrobce : Lenovo

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo ThinkStation E32 SFF
Intel Core i5-4570 3.20 GHz, 128 GB SSD, 8 GB, nVIDIA Quadro K600, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Core i5
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 128 GB
Operační paměť: 8 GB
Grafika model: nVIDIA Quadro
Mechanika: DVD-ROM
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
WIFI: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ne
DVI: ano
VGA: ano
USB 2.0: 2x
USB 3.0: 6x
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců


Kvalitní pracovní stanice Lenovo ThinkStation
Kvalitní pracovní stanice Lenovo ThinkStation je dobrým pomocníkem v každé firmě nebo kanceláři.
Profesionální design, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou Vaší dobré investice.
Počítače Lenovo ThinkStation nabízí snadné nastavení i správu a efektivitu při každodenní práci.


Vynikající výkon/ Jednoduchý design
Pokud jde o nejmodernější systémy a výkon, můžete se na ThinkStation spolehnout. Disponuje výkonnými procesory nejnovější generace a nejmodernější.
Tato výkonná pracovní stanice se může pochlubit nejrychlejší technologií ukládání na trhu. S podporou virtuální reality a škálovatelností může být nakonfigurována tak, aby vyhovovala vašim podnikatelským potřebám teď i v budoucnu.
Díky integrovaným úchytům a beznástrojovému přístupu je ThinkStation navržen tak, aby vám zjednodušil život. Instalace a přenášení je snadné a upgrade hardwaru je hračka.


Promyšlené provedení pro maximální pohodlí
Profesionálně navržená skříň v klasickém provedení poskytuje skutečně snadný přístup k veškerým portům a pozicím, které jsou umístěny tak, aby byly vždy na dosah.
Volitelná optická jednotka a porty USB na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat.
Zvukové konektory na přední i zadní straně nabízejí pohodlí a pružnost. Volitelně může být osazen také čtečkou paměťových karet nebo flex modulem s dalšími možnostmi připojení.


DisplayPort/miniDisplayPort
je digitální rozhraní a je široce podporován firmami jako Intel, AMD, Dell, Nvidia, Philips atd. Rozhraní primárně slouží k přenosu obrazu pro displeje např. počítačové monitory, ale může být použito i pro přenos zvuku, USB a jiných forem dat. S konektory typu DVI a HDMI je jen omezeně zpětně kompatibilní. DisplayPort dokáže emitovat DVI nebo HDMI signál, takže následně ke konverzi postačí pasivní adaptér. Prakticky tedy lze počítač vybavený pouze DisplayPortem připojit k televizi vybavené konektorem HDMI, přenesen bude obraz i zvuk. Ovšem zpětně konverze nefunguje, takže počítač vybavený pouze HDMI zatím nelze k monitoru vybavenému DisplayPortem připojit, bez aktivního adaptéru. Je navržen tak, aby nahradil digitální (DVI) i analogové (VGA) konektory v monitorech počítačů stejně jako v grafických kartách. Má všechny funkce HDMI, ale nepředpokládá se, že by měl HDMI nahradit v oblasti domácí spotřební elektroniky, protože je určen spíše pro kancelářské a IT využití.


nVidia Quadro 
Je značka pro grafické karty určené pro použití v pracovních stanicích. Běží na nich profesionální počítačově podporované navrhování (CAD), počítačem generované snímků (CGI) a vytváření digitálního obsahu aplikace (DCC). GPU čipy na grafických kartách značky Quadro jsou shodné s těmi, které se používají u grafických karet značky GeForce . Konečné produkty (tj. Grafická karta) se podstatně liší v poskytnutých ovladačích grafických zařízení a dostupnou odbornou podporu softwaru. Jsou speciálně postaveny pro tyto typické aplikace: Autodesk Architectural Desktop, AutoCAD, Inventor, Alias Maya, MOTIONBUILDER, 3ds Max, Adobe Premiere, After Effects, Macromedia Suite, Pinnacle Studio, Paradigm GEO a mnoho dalších.


Je možné přidat herní grafiku a z tohoto PC rázem vznikne namakaná herní sestava.


 



Lenovo Group Limited 
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.


 




U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ


Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.


Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.


Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.


Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.


Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.


U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.




Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější produkty