| Procesor | Intel Core i5-1245U @ 4.40 GHz |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Paměť | 16 GB DDR4 |
| Displej | 13,3 palců WUXGA (1920 x 1200) |
| Grafická karta | Intel Iris Xe Graphics |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Záruka | 12 měsíců |
| Stav | A |
Výrobce: Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko, info@lenovo.cz
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase