| Procesor | AMD Ryzen 7 Pro 4750U 1.7 GHz Zen2 |
| Barva | Černá |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 14" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 2xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN, SmartCard reader |
| Grafická karta | AMD Radeon Graphics |
| Výbava | Webkamera, Windows Hello, WiFi, Bluetooth, čtečka karet, čtečka otisků prstů, podsvícená klávesnice |
Výrobce: Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko, info@lenovo.cz
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase