Intel® Core™ i5-9400 Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz), 8 GB DDR4, 500 GB SSD M.2 NVMe, Intel® HD Graphics 630, DVD-RW, Windows 11 Pro
| Typ skříně: | MiniTower |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | i5 9. generace |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 6 |
| Velikost operační paměti RAM: | 8 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 500 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Grafická karta: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| Počet USB celkem: | 9 |
| USB-2.0: | 4 |
| USB-3.1: | 4 |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| DisplayPort: | 2 |
| VGA: | 1 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon / linkový vstup |
| Čtečka karet: | ANO |
| Zdroj: | do 300 W |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Bluetooth®: | NE |
| WiFi: | NE |
| Stav: | Repasovaný A |
| USB Type-C™: | 1 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Výkon zdroje (W): | 180 W |
| Rozměry: | 150 x 270 x 360 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
Lenovo ThinkCentre M720t je výkonný stolní počítač v provedení Tower, navržený pro každodenní firemní i kancelářské využití. Díky kvalitní konstrukci, stabilnímu výkonu a dobré rozšiřitelnosti je vhodný pro práci s dokumenty, účetními a firemními systémy, internetem, e-mailem, videohovory i náročnější multitasking.
Počítač je vybaven procesory Intel Core 9. generace, které poskytují dostatek výkonu pro plynulý chod systému i více spuštěných aplikací současně. V závislosti na konkrétní konfiguraci může být doplněn o rychlou paměť DDR4 RAM, která zajišťuje svižnou odezvu při běžné práci i při náročnějším používání.
Velkou výhodou modelu Lenovo ThinkCentre M720t je možnost osazení rychlým SSD diskem, díky kterému se operační systém, programy i soubory načítají výrazně rychleji než u klasického pevného disku. Vybrané konfigurace mohou nabídnout také kombinaci SSD + HDD, která spojuje rychlost systému s větší kapacitou pro ukládání dat.
Počítač nabízí širokou konektivitu pro každodenní práci. K dispozici jsou porty USB, obrazové výstupy jako DisplayPort nebo VGA podle konkrétní výbavy, síťové připojení LAN a audio konektory pro připojení sluchátek, reproduktorů nebo mikrofonu. Díky tomu lze snadno připojit monitor, klávesnici, myš, tiskárnu, externí disk i další příslušenství.
Skříň typu Tower poskytuje více prostoru pro chlazení a případné budoucí rozšíření. Lenovo ThinkCentre M920t tak může být vhodnou volbou i pro uživatele, kteří chtějí počítač postupně doplnit například o další paměť RAM, větší úložiště nebo vybrané rozšiřující karty. Praktická konstrukce usnadňuje servis i údržbu.
Modelová řada ThinkCentre je známá svou spolehlivostí, dlouhou životností a důrazem na bezpečnost. Počítač může být vybaven technologií TPM 2.0, která pomáhá chránit citlivá data a zvyšuje úroveň zabezpečení systému. Díky tomu je Lenovo ThinkCentre M720t vhodný nejen do domácí pracovny, ale také do kanceláří, škol, úřadů a firemního prostředí.
Lenovo ThinkCentre M720t je ideální volbou pro zákazníky, kteří hledají spolehlivý, výkonný a dobře rozšiřitelný stolní počítač za rozumnou cenu. Nabízí stabilní výkon, praktickou výbavu a profesionální zpracování, které ocení každý, kdo potřebuje počítač pro každodenní práci bez zbytečných kompromisů.
Výrobce: Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko, info@lenovo.cz
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase